Can Yaman, Hollywood starlarıyla birlikte İtalya’daki film festivaline katılacak!

[ad_1]

Kariyerini bir süredir İtalya’da sürdüren Can Yaman, artık bu ülkenin en ünlü oyuncularından biri oldu. Ünlü oyuncu, ülkenin çok önemli bir film festivaline Hollywood ünlüleriyle birlikte katılıyor.

Türkiye’deki son dizisi Bay Yanlış reytinglerde başarısız olup da final yapınca Can Yaman soluğu, çok iddialı bir proje için teklif aldığı İtalya’da almıştı. Can Yaman, bir yıldan uzun süredir bu ülkede ve birçok projede yer aldı. Yakışıklı oyuncu şimdi Disney Plus için çekilecek El Turco isimli dizinin başrolünde yer almak üzere Türkiye’ye geldi.

İtalya’da çok büyük bir üne kavuşan Can Yaman birkaç gün içinde ülkenin önemli etkinliklerinden biri olan Sardinya Film Festivali’ne katılmak üzere Sardinya Adası’na gidiyor. Bugün başlayan festival 12 Haziran’a kadar devam edecek. Dünyanın farklı ülkelerinden filmlerin yarışacağı festivale Josh Hartnett, Cuba Gooding Jr., Naomie Harris ve Rossy de Palma gibi dünyaca ünlü isimler katılacak.

Bu arada Can Yaman yeni projesi El Turco için çalışmalarını son hız sürdürüyor. Yeni rolü için spor salonundan çıkmayan ünlü oyuncu bu süreçte Türkiye’de olacak. Can Yaman’ın yaz boyunca çekimler sebebiyle Türkiye’de kalması planlanıyor.

Ay Yapım tarafından çekilecek dizinin senaryosu Kerem Deren tarafınan yazılıyor. Yönetmeni de Uluç Bayraktar olacak. Diziyle ilgili çalışmalar çoktan başlamasına rağmen gelişmelerle ilgili bilgi yok. Dizide iki başrol kadın olacağı belirtiliyor. Bu başrol kadın oyunculardan birinin adı için Hande Erçel’in adı geçiyor.

Ancak Hande Erçel cephesinden hala resmi bir açıklama yapılmadı. Erçel’in bu diziyle ilgili çekinceleri olduğu, Can Yaman’la birlikte başrolü paylaşma konusunda kafasında soru işaretleri bulunduğu belirtiliyor. Dizinin, dünyaca ünlü bir isim olacağı duyurulan ancak hala kim olacağı açıklanmayan diğer kadın oyuncunun ismi de merakla bekleniyor.

[ad_2]

Kaynak