Dünyayla Benim Aramda dizisi için gizlilik anlaşması Demet Özdemir’i yine çok zor durumda bıraktı!

[ad_1]

Demet Özdemir şu aralar büyük bir yoğunluk yaşıyor. Hem Disney Plus için Dünyayla Benim Aramda isimli dizinin çekimlerinde yer alan oyuncu hem de düğün hazırlıklarını yürütmeye çaba harcıyor. Demet Özdemir, ayrıca Şükrü Özyıldız ile birlikte Aşk Taktikleri 2 filmi için de yine yaz döneminde yoğun bir çalışma içinde olacak.

Bu kadar yoğunluk arasında da yaz sonuna doğru ünlü oyuncunun sevgilisi Oğuzhan Koç ile evlenmesi bekleniyor… Demet Özdemir, sette sadece 1 gün izninin olduğunu ve perişan durumda olduğunu söyledi. Oyuncu, “Bir gün iznim vardı sabahladım. Biraz perişan durumda olabilirim. Düğün hazırlıkları, set hazırlıkları, bir sürü şey aynı anda” diye konuştu.

Dünyayla Benim Aramda isimli yeni dizisi için yaptığı gizlilik anlaşmasını hatırlatan Demet Özdemir, fazla bir detay veremeyeceğini açıkladı. Oyuncu, daha önce de ifade ettiği gibi çekimlerin çok keyifli geçtiğini anlattı. Dizide canlandırdığı karakterin isminin İlkin olduğunu bir muhabir söylediği için doğrulayan Demet Özdemir, ayrıca hikayede bir gazeteci rolünde yer almadığını da söyledi.

Şimdiye kadar dizi hakkında hiç bilgi vermeyen oyuncu, İlkin ismini yazıldığı için ifade ederken, şöyle konuştu: “Dergi doğru ama gazeteci değil. Siz söyleyin ama ben doğru ya da yanlış diyemem. Evet İlkin, o yazıldığı için söylüyorum. Senin sesini silmesinler olur mu?”

Oyuncu bu sözleriyle aslında ne kadar katı bir gizlilik anlaşması yapıldığını da ilk kez ortaya koymuş oldu. Oyuncu, “Çok önce başlamıştık çekimlere, az da bir süremiz kaldı. Biz eğleniyoruz, keyifle çalışıyoruz ama önemli olan izleyicinin takdiri” diye konuştu.

İlkin karakterini canlandıran ve bir derginin de sahibi olarak izleyici karşısına çıkacak olan Demet Özdemir, Dünyayla Benim Aramda dizisindeki çekim sürecinin de bitmek üzere olduğu bilgisini ilk kez aktardı.

Bu yoğunluk arasında 1-2 günlük tatiller yapabileceğini ama fazla zamanının olmadığını anlatan oyuncu, çok yoğun olduğunu da ifade etti.

Oğuzhan Koç’un da yoğun konser programını sürdürdüğünü hatırlatan Demet Özdemir, birbirlerine çok iyi ve şanslı geldiklerini de anlattı.

Oyuncu, “Ben de çok güzel şeyler yaşıyorum. İlişki dediğin şey birbirine iyi gelebiliyorsan, şanslı gelebiliyorsan güzel bana göre. O yüzden mutluyuz” ifadesini kullandı.

Kendisini şanslı birisi olarak tanımlayan Demet Özdemir, 14 Haziran’daki Disney Plus’ın özel gecesi için de hazırlıklar yapıyor.

Henüz gelinlik provalarına başlamayan oyuncu, herkesin fikrini aldığını da belirtti ve düğünün yeri olarak da İstanbul’da yapılacağını net bir şekilde sözlerine ekledi.

[ad_2]

Kaynak