Mahkum dizisi hayranlarını şoke eden Fox TV kararı!


Mahkum dizisini heyecanla bekleyenler büyük şok yaşadı. Çünkü Fox TV tarafından geçen hafta ekrana gelmeyen Mahkum dizisinin 5 Mayıs’ta izleyicilerle buluşacağı duyurulmuştu. Ancak bu duyuru dizinin yeni bölümünün yayınından hemen önce kaldırıldı. Yeni karar açıklanınca da Mahkum izleyicileri bu duruma tepki gösterdi.

Mahkum dizisinin yeni bölümü ile 12 Mayıs Perşembe akşamına ertelendiğinin duyurulmasının ardından ise izleyiciler sosyal medya üzerinden bu yeni karara tepki gösterdi. Birçok dizi hayranı yeni bölümü heyecanla beklediklerini ama alınan bu kararın son anda duyurulmasıyla hayal kırıklığına uğradıklarını belirten yorumlar paylaştı.

Dizinin neden ertelendiğini sorgulayanlar, yeni bölümün hazır olduğunu düşünüyor ve bu erteleme için anlaşılabilir bir gerekçe olmadığı fikrine sahip. Bazı dizi hayranları ise son haftalarda senaryosunda yaşanan sorunlar nedeniyle yeni bölümde bazı değişiklikler yapılmak için böyle bir erteleme yapılmış olabileceğini düşünüyor.

Mahkum dizisindeki yeni bölüm ertelemesi sosyal medyada tepki çekmekle kalmadı, dizinin zaten son haftalarda hikaye noktasında izleyicileri tatmin edememesinin üzerine yaşanan bu durum, ilginin de azalmasına neden olabilir.

Yeni bölüm için yayınlanan fragmanlar da hikayede heyecanın artacağına işaret ediyor. Bir hafta daha yeni bölümü beklemek durumunda kalan Mahkum hayranları, heyecanlı ama bir o kadar da kızgın…

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Melike İpek Yalova, Hayal Köseoğlu ve Talat Bulut’un başrollerinde yer aldığı dizinin önceki bölümünde Cemre karakterini canlandıran Seray Kaya veda etmişti. Oyuncunun ayrılığı da büyük eleştiri konusu yapılmıştı.Kaynak