Kaan Yıldırım Hande Erçel’i çabuk unuttu! Hadise ve Hande Erçel sonrası yeni aşkı ortaya çıktı!


Kaan Yıldırım hande Erçel aşkı bitti! Kısa süreliği aşk yaşayan Kaan Yıldırım ve Hande Erçel aşkı tıpkı Hadise Kaan Yıldırım aşkı olduğu gibi kısa sürdü! Hande Erçel ve Kaan Yıldırım aşkı bitiş sebebi ne? Kaan Yıldırım yeni aşkı kim, ne iş yapıyor merak ediliyor!

Kaan Yıldırım ve Hande Erçel çiftinden kötü haber geldi. Ekranların en çok aranan yüzleri Hande Erçel ve Kaan Yıldırım aşkı sürpriz bir şekilde ona erdi! Hande Erçel ve Kaan Yıldırım ayrıldı mı? Hande Erçel ve Kaan Yıldırım çiftinden kötü haber geldi!

Hande Erçel ve Kaan Yıldırım çifti ayrıldı mı?

Ekranların en sevilen ikilileri arasında yer alan Hande Erçel ve Kaan Yıldırım çifti ayrıldı mı? Hande ve Kaan aşkı bitti mi sorusu yanıt arıyor. Bir kaç kere beraber görüntülenen ardından Herşey yolunda açıklaması yapan çiftin geçtiğimiz günlerde yolları ayırdığı öğrenildi.

Seversin Dizisi Uyarlama Mı? Hangi Diziden Uyarlama? Konusu Ne? Oyuncuları Kim?

Seversin Dizisi Uyarlama Mı? Hangi Diziden Uyarlama? Konusu Ne? Oyuncuları Kim?

Hande Erçel ve Kaan Yıldırım neden ayrıldı?

Halka dizisinde başlayan arkadaşlıkları, Hande Erçel’in Kerem Bursin’den, Kaan Yıldırım Hadise’den ayrılması sonrası aşka dönüşmüştü. İkili özellikle yeni aşklarını gizli yaşamak istese de gittikleri tatilde büyük bir şok yaşandı ve basına görüntüleri servis edildi. Bu servis sonrası Hande Erçel Kaan Yıldırım’ı hep suçladı. Şimdi Hande Erçel ve Kaan Yıldırım çifti arkadaşlıklarını ve aşklarını sona erdirerek büyük aşka noktayı koyduğu öğrenildi.

Kaan Yıldırım yeni sevgilisi kim?

Bugün magazine bomba bir iddia daha atıldı. Kaan Yıldırım Hande Erçel’i çabuk unuttuğu ve yeni bir aşka yelken açıtğı iddia edildi. Kaan Yıldırım yeni aşkı hiç yabancı biri de olmadığı öğrenildi.

Kaan Yıldırım kiminle aşk yaşıyor!

Kaan Yıldırım, Hande Erçel’i unutturan güzelin kim olduğu ortaya çıktı. Kaan Yıldırım, eski stilisti ile adı aşk söylentilerini karıştı. Kaan Yıldırım Stilistiyle iş ortaklığı aşka dönüştüğü iddia edildi.

Hande Erçel konuyla ilgili sessizliğini korurken, yeni aşkı kim olacak merak ediliyor.Kaynak