Gökhan Alkan 1 yıl aradan sonra dizi setlerine güçlü bir geri dönüş yapıyor!

[ad_1]

Geçen yıl Şubat ayında 32. bölümü ile final yapan Kalp Yarası isimli diziden bu yana Gökhan Alkan dizi setlerinden uzakta bulunuyor. Hayranlarının yeni projesini heyecanla beklediği oyuncu, yakın bir zaman içinde yeniden televizyon ekranında yer almaya başlayacak.

Kanal D’de yayınlanacak olan Kraliçe dizisinin çekimlerinin başlaması bekleniyor. Burcu Özberk ile Gökhan Alkan ikilisinin başrolünde yer aldığı dizi, güçlü bir dram hikayesine dayanıyor. Amerika’da çok sevilen Queen Sugar isimli dizinin yerli versiyonu olan Kraliçe dizisinde, birbirinden farklı hayatlar yaşayan 3 kardeşin, babalarının ölümünün ardından yeniden bir araya gelerek farklı bir hayata başlamaları konu edilecek.

Orijinal hikayede 3 kardeşin şeker kamışı tarlasını işletmesi ve hayatla mücadelesi olarak ekrana gelen Queen Sugar, ilgi çeken bir dizi olmuştu. Kraliçe projesinde ise konunun hangi açıdan ele alınacağı merakla bekleniyor. Burcu Özberk bu konuda önemli detaylar vermişti. Oyuncu, canlandıracağı karakterin ailesini bir araya toparlamak için her türlü fedakarlığı yapan ve hayatını değiştiren güçlü bir kadın olacağını söylemişti.

Gökhan Alkan’ın da yine güçlü bir karakter ile ekranda yer almasını bekleyen hayranları, 1 yıldır ekrandan uzakta olan oyuncuyu çok özlediklerini belirten yorumlarla şimdiden sosyal medyada gündem yaratmaya başladı.

Dizinin hikayesinde Ateş karakterini canlandıracak olan Gökhan Alkan, bir basketbol takımının kaptanı olarak sporcu bir kişilikle izleyici karşısına çıkacak.

Burcu Özberk de dizinin hikayesinde ünlü basketbolcunun eşi Deniz karakteri ile yer alacak.

[ad_2]

Kaynak