Deprem yardımları sırasında takdir toplayan Burcu Özberk için şimdi de yepyeni bir döneme başlıyor!


6 Şubat Pazartesi günü 9 saat arayla Kahramanmaraş’ta yaşanan iki büyük deprem felaketi sonrasında birçok ünlü isim gibi Burcu Özberk de bölgedeki vatandaşlara yardım için seferber olan isimlerden birisiydi.

Yardım toplama merkezine giderek buradaki çalışmalara yardımcı olan Özberk, ayrıca sosyal medya hesabı üzerinden de depremzedelerin mesajlarını paylaşarak, onlara yardım ulaştırılması için çaba harcadı.

Maddi ve manevi her türlü desteği sunarak hayranlarının gözünde bir kat daha büyüyen Özberk, ayrıca televizyonda yapılan büyük bağış kampanyasında da yer alarak depremzedeler için güçlü bir dayanışma örneği sergileyen isimler arasında yer aldı.

Ünlü oyuncu, depremin acısının devam ettiği ve yaraların sarılmasının uzun süreceği bu dönemde iyilik çalışmalarına devam edecektir. Ancak Burcu Özberk için yepyeni bir dönem de başlıyor.

Romantik komedi dizilerinin en aranılan kadın oyuncularından olan Burcu Özberk; Güneşin Kızları, Afili Aşk ve Aşk Mantık İntikam gibi dizilerle televizyon dünyasına damgasını vurdu.

En son Murat Boz ile birlikte Rüyanda Görürsün isimli sinema filmi ile Amazon Prime Video’nun Türkiye’deki ilk yerli projesinin başrolünde yer alarak dikkat çeken Burcu Özberk, şimdi de yeni dizisi için sete çıkıyor.

Kanal D ekranında yakın bir zaman için de başlaması beklenen Kraliçe dizisinde Gökhan Alkan ile Burcu Özberk partnerliği izleyeceksiniz.

İkilinin hayranları şimdiden bir dram projesi olan bu hikayeyi merakla bekliyor. Romantik komedi dizilerindeki performansı ile övgü alan Burcu Özberk, kendisi için bu yeni dönemde güçlü bir dram dizisinde bulunacak.

Ailesi için her şeyi yapan, tüm fedakarlıkları sergileyen, güçlü ve karakterli bir kadın karakteri ile izleyeceğimiz ünlü oyuncu, yeni rolünün heyecanını yaşadığını da söyledi.

Burcu Özberk’in içini kıpır kıpır eden Kraliçe dizisinin hikayesi Amerika’da çok beğeni toplayan Queen Sugar dizisinden uyarlandı.Kaynak