Sezin Akbaşoğulları için O Kız dizisi bitiyor ama yeni projesi de başlıyor!

[ad_1]

Kanal D ekranında Çarşamba akşamları yayınlanan O Kız dizisinin final yapmasına yönelik karar alındığı ortaya çıkmıştı. Dizinin şimdiye kadar 20 bölümü yayınlandı ve 25. bölümün de final olabileceği yönünde bilgiler basına yansıdı.

Erkan Petekkaya ile birlikte Sezin Akbaşoğulları dizinin en başından bu yana hikayede yer alıyor ve çok da başarılı bir performans sergiledi. Sitare karakterini canlandıran oyuncunun, ekrana yansıyan performansı birçok izleyiciyi etkiledi.

Sezin Akbaşoğulları’nın O Kız dizisinin vedası ile birlikte bir daha ne zaman döneceğini sorgulayanlar için yeni bir gelişme var. Ünlü oyuncu, O Kız dizisinin hemen ardından Fox TV için hazırlanan Tetikçinin Oğlu isimli projede yer alacak.

Timuçin Esen ve Şevket Çoruh ikilisinin başrolünde yer alacağı daha önceden belli olan dizi, bir aksiyon hikayesi olarak bu türü seven izleyicileri etkileme potansiyeline sahip bir proje olarak gözüküyor.

Timuçin Esen ve Şevket Çoruh zaten kendi hayran kitleleri çok geniş ve sadık olan iki isim olarak öne çıkıyor. O Kız dizisini izleyen ve Sitare karakterine hayran kalan izleyiciler de Sezin Akbaşoğulları’nın yeni rolü için bu diziye ilgi gösterecektir.

Hikayede Huri rolüyle yer alacak olan oyuncu, 1981 yılında Ankara’da dünyaya geldi.

2002 yılından bu yana sinema ve dizi sektöründe kendini gösteren oyuncu, özellikle Beyaz Gelincik isimli diziyle 2005 ile 2007 yılları arasında büyük popülerlik elde etmişti. Sezin Akbaşoğulları, başrolde yer aldığı Erkan Petekkaya ile bu diziden tam 15 yıl sonra bir kez daha buluşmuş ve O Kız dizisi iki ünlü isim için birlikte yer aldıkları ikinci dizi olarak kayıtlara geçmişti.

Behzat Ç dizisinde de Eylül karakteri ile akıllarda kalan Sezin Akbaşoğulları’nın bir başka önemli projesi ise Cesur ve Güzel isimli dizide canlandırdığı Cahide rolü olmuştu.

Ağlama Anne, Uyanış Büyük Selçuklu ve Üç Kuruş dizilerinde de rol alan oyuncu, yoğun dizi çalışmalarına 2023 yılında da devam edecek gibi gözüküyor.

[ad_2]

Kaynak