Emanet dizisindeki büyük krizde izleyiciler Sıla Türkoğlu’nun yanında!


Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet büyük bir kriz yaşıyor. Yapım şirketi, yaptığı açıklamada başrol oyuncusu Sıla Türkoğlu’nun diziyi terk ettiği belirtiliyor. Sıla Türkoğlu’ndan ise henüz bir açıklama yok. Ancak sosyal medyada izleyiciler yorumlarıyla Sıla Türkoğlu’nun yanında.

Emanet dizisinde başrol oyuncusu Sıla Türkoğlu ve yapım şirketi arasındaki kriz büyüyor. Ortalıkta dolaşan kriz iddiaları üzerine dizinin yapım şirketi Karamel Yapım bir açıklama yapmış ve başrol oyuncusu Sıla Türkoğlu’nu diziyi yarı yolda bırakmakla suçlamıştı.

Karamel Yapım’ın, Sıla Türkoğlu’nun sezon finali çekimlerine katılmamakla suçladığı açıklama Emanet dizisinin resmi sosyal medya hesabından yapıldı. Bu paylaşım üzerine yapılan yorumların çoğunluğunda dizinin izleyicileri Sıla Türkoğlu’nun yanındaydı.

Bir izleyici Sıla Türkoğlu’nun neden üçüncü sezonda olmak istemediğinin açıklanması gerektiğine dikkat çekti ve “Bu açıklama beni tatmin etmedi. Gerekçe bildirmişsiniz Sıla neden üçüncü sezonda olmak istemedi, onu ne rahatsız etti ki böyle hukuki bir sürece girmeyi göze aldı, bunu da açıklayın lütfen. Kaldı ki işini çok seviyordu ve sahiplenmişti. Gerekçesini öğrenmek istiyorum.” dedi.

Bir başka izleyici de Sıla Türkoğlu’nun işini severek yaptığını belirtti ve yorumunda “Aynen öyle. Sıla işini severek yapıyordu öyle olmadı 3 Sezon niçin imza atsın? Çok kötü bir şey oldu ne olduysa artık kız dayanamadı, yoksa Sıla kolay kolay seti terk etmez. Yaptıkları açıklama ile hiç tatmin olmadık. İnşallah Sıla’nın menajer şirketi açıklama yapar Sıla’nın adına” diye yazdı.

Bir başka izleyici ise Sıla Türkoğlu böyle bir şey yaptıysa mutlaka haklı sebeplerinin olduğunu söyledi ve şöyle yazdı: “Bu nasıl bir açıklama ya? Nasıl bir olay oldu da 3. sezon varken birden feshetmek istedi Sıla? Bir de buna bakmak lazım. Kendinizi masum gösterip sırf Sıla’yı suçlamaya yönelik bu açıklamayı kabul etmiyoruz, etmeyeceğiz. Sıla böyle bir şey yaptıysa da vardır haklı sebebi.”

Karamel Yapım’ın açıklamasında Sıla Türkoğlu’nun sözleşmesi olduğu halde üçüncü sezonda oynamak istemediği ve sezon finalinin çekimlerine gelmediği belirtilmişti. Açıklamada sezon finali çekimlerinin dublörle yapıldığı kaydedilmiş, hukuki yollara başvurulacağı da eklenmişti.Kaynak