İşte büyük iddia! Kerem Bürsin’in yeni projesinde ünlü Türk yazarla işbirliği yapacak!

[ad_1]

Sen Çal Kapımı dizisinin özellikle Latin ülkelerinde büyük başarı elde etmesinden sonra bir süredir herhangi bir projede yer almayan Kerem Bürsin, şöhretinin tadını çıkarmaya devam ediyor. Ama bu arada başarılı oyuncunun adı farklı projelerle anılıyor. Son iddiaya göre Kerem Bürsin yeni projesinde Türkiye’nin en ünlü yazarlarından biriyle işbirliği yapacak.

Son dönemde İspanya’ya gerçekleştirdiği iki ziyaretle adından söz ettiren başarılı oyuncu Kerem Bürsin bu aralar sadece reklam filmlerinde yer alıyor. Bir yandan da yeni projeleri için çalışmalarını sürdürüyor. Kerem Bürsin’le ilgili ortaya atılan yeni bir iddia, eğer doğruysa büyük bir projeyle geleceğini gösteriyor.

Bu iddiaya göre Kerem Bürsin yeni projesinde Türkiye’nin en ünlü cinayet romanı yazarı Ahmet Ümit’le işbirliği yapacak. Bu proje uzun metrajlı bir film olacak ve senaryosu Ahmet Ümit tarafından yazılacak. Filmin yapımcılığını da Kerem Bürsin’in, Altan Dönmez’le birlikte sahip olduğu şirket üstlenecek. Projeyle ilgili açıklama çok yakında yapılacak.

Öte yandan Kerem Bürsin’le ilgili bir süredir konuşulan bir başka konu Antonio Banderas’la birlikte yer alacağı proje. Kısa süre önce İspanya’ya gerçekleştirdiği iki seyahatte dünyaca ünlü oyuncu Antonio Banderas’la tanışan ve arkadaş olan Kerem Bürsin’in çok yakında uluslararası bir projeye imza atacağı söyleniyor.

Projenin ne olduğu henüz açıklanmadı. Ancak gelen son bilgilere göre bu projede işlerin yolunda gittiği, görüşmelerin olumlu sürdüğü belirtiliyor. Proje, bir süre önce İspanya’nın en büyük film ve televizyon içeriği üreticilerinden olan Mediapro ile ortaklık yaptığı ortaya çıkan Medyapım tarafından çekilecek. Proje resmi olarak mayıs ayında açıklanacak.

Bu arada Kerem Bürsin’in adı, 14 Haziran’da Türkiye’deki yayınına başlayacak Disney Plus’ın bir film projesiyle de anılıyor. Bu iddiaya göre Kerem Bürsin’in filmdeki rol arkadaşı da Pınar Deniz olacak.

[ad_2]

Kaynak