Mahkum dizisi sezon finaline giderken çok konuşulan bir ismin ayrılması şaşırttı!

[ad_1]

Sezon sonuna doğru ilerlerken pek çok dizi yaz arası vermeye hazırlanıyor. Kimi dizilerin çekimleri bitti ve stok bölümler yayınlanıyor. Bir kaç hafta sonra dizilerin bazıları sezon finali yaparken bazıları da final yapacak. Sezon finallerinde de izleyiciyi şok edecek, şaşırtacak, bir sonraki sezona merakla bekleyecekleri sonlar geliyor…

Mahkum dizisi de sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Fox TV’de yayınlanan dizi, ilk yayınlandığı günden beri büyük dikkat çekiyor. Hızlı bir çıkış ile ekrana gelen diziyi izleyenler, her hafta heyecanı yüksek bölümlerle diziyi merakla takip ediyor.

MF Yapım imzalı dizide özellikle İsmail Hacıoğlu’nun oyunculuğu ön plana çıkmakta. Onur Tuna ile birlikte başrolde yer alan Hacıoğlu, dizinin öne çıkan ismi. Başrollerden birisi olan Seray Kaya ise yakın zamanda diziden ayrılmıştı.

“Innocent Defendant” dizisinden uyarlanan dizi, oyuncu kadrosu, senaryosu ve rejisiyle sezonun en dikkat çeken dizilerinden birisi olmayı başardı. Dizideki heyecanı arttırmak için yeni bir karakter bir süre önce hikayeye eklenmişti.

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Melike İpek Yalova ve Hayal Köseoğlu gibi başarılı oyuncuları buluşturan dizide haftaya sezon finaliyle ekranda olacak. A. Volkan Kocatürk’ün yönettiği dizinin sezon finalinde ise bir ayrılık yaşanacak.

Mahkum dizisine Sinyor karakteriyle 10 bölüm konuk olan usta oyuncu Talat Bulut’un hikayesi bitiyor. Dizinin ana karakterlerinden biri olan Barış, psikopatlığıyla her bölümde tartışma yaratırken Sinyor karakteri ortaya çıkmış ve Barış ve Fırat’a yaptıkları ve yaşattıklarıyla psikopatlığı farklı bir noktaya taşımıştı.

Yasak Elma dizisinden sonra yine çok konuşulan bir karakterle ortaya çıkan Talat Bulut, konuk oyuncu olduğu diziye damgasını da vurdu. Usta aktör, yeni sezonda dizide olmayacak…

[ad_2]

Kaynak