Baba Dizisinde “Sarhoş Yönetmen” Krizi Büyüdü! Set Karışınca İş Bırakmalar Başladı! Çağrı Bayrak Olayı Ve Yeni Sezon?

[ad_1]

Sete sarhoş gelen yönetmen Çağrı Bayrak ortalığı karıştırmıştı şimdi de çalışanlar işi bırakmaya başladı. Baba Dizisi “bitti” dendi.

Başrollerinde yılların usta oyuncusu Haluk Bilginer ve son dönemin parlayan yıldızı Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı ‘Baba dizisi’nin sezon finali çekiminde set ortamı karıştı.

Show TV ekranlarında yayınlanan Baba dizisi 31 Mayıs Salı akşamı yayınlanan 15. bölümüyle sezon finali yapmıştı ki reytinglerde istenileni veremese de yayın hayatına devam etme kararı alınmıştı ki ortalık karıştı.

Sabah’ın verdiği habere göre, dizisinin 30 Mayıs günü Beykoz’da yapılan sezon finali çekiminde ortalık projenin yönetmeni Çağrı Bayrak’ın sete sarhoş gelmesi ile karıştı. Yönetmen, çalışan B.E.’den mekandaki sabit ekipmanlarla ilgili yer değişikliği istedi ancak iddiaya göre, B.E., “Maalesef hocam, mekân yetkilileri ekipmanların kesinlikle yer değiştirilmesine izin vermiyor” sözlerine sinirlenen Çağrı Bayrak önce B.E.’ye sonra tüm ekibe hakaret etmeye başladı.

Baba - Yeni Bölümler Showtv.com.tr'de!

Kuş Uçuşu dizisinde Herkesin Beğenisini Kazanan Birce Akalay Bu Kez Polis Rolüyle Kamera Karşısına Geçti

Kuş Uçuşu dizisinde Herkesin Beğenisini Kazanan Birce Akalay Bu Kez Polis Rolüyle Kamera Karşısına Geçti

Bu arada yine iddialara göre alkol almaya devam eden yönetmen, daha sonra yapım sorumlusu A.T. ile tartışıp üzerine yürüyünce olay büyümüş Bayrak, ekibe küfür yağdırmaya devam edince de durum idari yapımcı T.D.’ye iletilmişti.

Ancak idari yapımcının yönetmen Bayrak’ın tarafını tutması sonrası ise set çalışanları protesto için işi bıraktı. Bir gün sonra ise yapım ekibinin tamamının işlerine son verildiği çğrenildi.

[ad_2]

Kaynak