Artık projelerini çok dikkatli seçeceğini söyleyen Hande Erçel cephesinde hala bir gelişme yok!

[ad_1]

Sen Çal Kapımı dizisinin yurt dışında büyük başarıya ulaşmasının ardından uluslararası üne kavuşan Hande Yener hala yeni proje için kararını veremedi. Erçel’in adı bazı projelerde anılsa da hala resmi bir açıklama yok.

Güneşin Kızları dizisiyle büyük çıkış yapan, Sen Çal Kapımı ile kariyerinin zirvesine ulaşan Hande Erçel uzun bir süredir tatilde. En son rol aldığı Sen Çal Kapımı dizisinin üzerinden dokuz ay geçmesine rağmen Hande Erçel hala yeni projesine karar veremedi. Erçel bu süreçte büyük markaların reklamlarında oynamayı tercih etti.

Hande Erçel’in, 14 Haziran’da Türkiye’deki yayınına başlayacak olan dünyanın en büyük dijital yayın platformlarından Disney Plus’la anlaşma imzaladığı biliniyor. Bu anlaşma “özel” olduğundan ünlü oyuncu başka bir kanal ya da dijital platformun projesinde yer alamayacak. Hande Erçel’in adı, Can Yaman’ın başrolünde oynayacağı El Turco dizisi için geçiyor. Ancak hala resmi açıklama yapılmadı.

Herkes güzel oyuncunun bir sonraki projesinin ne olacağını merak ederken Hande Erçel’in hala senaryoları okumaya devam ettiği ve bir karar veremediği öğrenildi. Hande Erçel bir süre önce verdiği bir röportajda artık rollerini seçerken çok titiz davrandığının işaretini vermişti.

Hande Erçel röportajında şöyle demişti: “Okuduğum ve değerlendirdiğim senaryolar var. Bundan sonraki işimde derdi olan, davası olan, hayata karşı duruşu olan, izleyiciye hayatıyla, duruşuyla ilham verecek ve kalbinde yer edecek güçlü bir kadına ruh vermeyi istiyorum.”

Sen Çal Kapımı dizisiyle elde ettiği başarıyla sosyal medya hesabındaki takipçi sayısı 28 milyona yaklaşan ve bu rakamla Hollywood’un ve müzik dünyasının en ünlü isimlerini bile geride bırakan Hande Erçel artık hem sosyal medyada hem de ekran dünyasında çok etkili bir isim. Dolayısıyla artık rollerinde daha seçici davranabiliyor ya da oynayacağı rolü kendi isteğine göre şekillendirebiliyor.

[ad_2]

Kaynak