Baba dizisinde gider ayak set çok fena karıştı!

[ad_1]

Show TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi Baba geçen hafta ekrana gelen sezon final bölümüyle yaz tatiline girdi. Dizi tatile girdi ancak setle ilgili gelen bir bilgi oldukça ilginç.

Başrollerde Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş gibi isimlerin yer aldığı Show TV’nin iddialı dizisi eylül ayında yeni bölümleriyle ekranda olacak. Dizi çekimlere yaz arası verdi ancak Sabah gazetesinde yer alan bir habere göre tatile girmeden önce dizinin seti çok fena karıştı.

Sabah gazetesi muhabiri Evren Abdullahoğlu’nun haberine göre dizinin yönetmeni Çağrı Bayrak sete sarhoş bir şekilde geldi. Çekim yapılan sette bazı eşyaların yerinin değişmesini istedi. Ancak ekip eşyaları değiştirmenin mümkün olmadığını, mekan yetkililerinin izin vermediğini söyledi.

Bunun üzerine çok sinirlenen Bayrak ekibe küfretmeye başladı. Olay büyüyünce setteki olay yapımcıya gitti. Yapımcı ise yönetmenin tarafını tuttu. Bu gelişmeden çok rahatsız olan dizinin set ekibi de görevinden istifa etti.

Bu durumda Baba dizisi yapımcıları ekiple durumu düzeltemezse yeni sezonda yeni bir ekiple yoluna devam etmek zorunda kalacak. Baba dizisinin senaryosu Gökhan Horzum ve Ekin Atalar tarafından kaleme alınıyor.

Baba dizisinde ilk sezon beklendiği gibi geçmedi. Dizi başarılı olsa bile, istenilen reytingler elde edilemedi. Ancak ikinci sezonda çok farklı bir hikaye kurgusu ve yepyeni oyuncularla yeni bir dönem başlayacak. Dizinin kadrosundan beş oyuncunun son haftalarda birbiri ardına ayrılması da herkesi şaşırttı. Diziden arka arkaya Beril Pozam, Oktay Çubuk, Zeynep Tuğçe Bayat, Özge Özacar ve Macit Koper ayrılmıştı.

[ad_2]

Kaynak