Sarp Can Köroğlu, Gül Masalı dizisiyle kariyerinde bir ilki gerçekleştirecek!

[ad_1]

1990 yılında dünyaya gelen Sarp Can Köroğlu, 2011 yılından bu yana setlerde yer alıyor ve bugüne kadar da birçok projede etkili performanslar sergiledi. Adını Feriha Koydum dizisindeki Bülent Seymen karakteri ile daha ilk dizisinde büyük beğeni toplayan oyuncu, Kurt Seyit ve Şura dizisiyle de popülerliğini artırmıştı.

Sonraki süreçte birbirinden önemli projelerde yer alan Sarp Can Köroğlu, farklı karakterleri başarıyla canlandırabilen bir yetenek. Güneşin Kızları dizisindeki Emre karakterinin yanı sıra, Paramparça dizisindeki Mithat da unutulmazlar arasında yer alıyor.

Bir dönem Yasak Elma dizisinde Kemal Karaca olarak da izlediğimiz Sarp Can Köroğlu, ayrıca son dönemin çok sevilen Bay Yanlış ve Sen Çal Kapımı gibi romantik komedi dizilerinde de etkili çıkışlar yaptı.

Geçen yıl Eylül ayında final yapan Sen Çal Kapımı dizisinden sonra uzun süre dinlenme fırsatı bulan oyuncu, kariyerinde ilk kez bir atv dizisinde yer alacak. Isparta’da çekimleri devam eden Gül Masalı isimli proje ile anlaşan oyuncu, Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca ikilisinin başrolündeki dizide hayranları ile buluşacak.

Oyuncu, “Heyecanlıyım. Daha önce atv hiç denk gelmedi, çalışmamıştık. Sadece ben değil, ekip olarak çok heyecanlıyız. Güzel işler çıkartacağız” diye konuştu.

Gül Masalı dizisinde Arda karakterini canlandıracak olan oyuncu, avukat ve hayatını kendi başına kuran birisini oynayacak. Gülper Özdemir’in canlandıracağı Gonca karakteri ile etkileşimde olacak Arda’nın hikayesi de izleyicileri etkileyecek.

Dizinin çekimleri devam ediyor ve yayın tarihi de henüz belli olmasa bile yakında izleyicilerle buluşması bekleniyor.

[ad_2]

Kaynak