Atv yine yan yattı çamura battı final kağıdını sete yolladı! 2.sezon onayını aldı deniyordu final haberini aldı!

[ad_1]

Kendisine dizi dayandıramayan atv bir dizisi için daha final kararı aldı. İşte detaylar…

Atv yine yan yattı çamura battı final kağıdını sete yolladı! 2.sezon onayını aldı deniyordu final haberini aldı! En çok izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ı yayından kaldırdığından bu yana atv’nin hiçbir işi yolunda gitmiyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yerini doldurmak için ekranında pek çok yeni projeye yer veren ve hala yeni dizi arayışları bulunan atv, bir dizisinin daha ipini çekti.

Bu sezonun başında atv büyük bir skandala imzasını atmıştı. 26 Ekim 2022’yi 7.sezon başlangıcı olarak fragmanlarını verdiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ı hiç habersiz yayından kaldırmıştı. Ekran başında sezonun başlamasını bekleyen Eşkıya izleyicisi beklediğiyle kalmıştı. İşin aslı sonrasında ortaya çıkmıştı. Atv’nin, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yapım şirketi olan BVb Yapım’a ödeme tahaütünü verdiği ücreti ödemeyi sonradan reddettiği ve bu yüzden dizinin yayınlanmadığı ortaya çıkmıştı. Yapım şirketi ve atv arasındaki sözleşme gereğince de başka bir kanalda yayınlanması mümkün olmayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Türk televizyon tarihinin tozlu sayfalarını gömülmüştü.

Sonrasında da atv yeni proje arayışına girişmişti. O projelerden ilki Yalnız Kurt dizisi oldu. Kurtlar Vadisi’nin senaristi Osman Sınav’ın kaleminden çıkan Yalnız Kurt büyük tanıtımlara rağmen beklenen ilgiyi bir türlü göremedi. Hali hazırda Cuma akşamları izleyici karşısına çıkan Yalnız Kurt, atv’ye reytinglerde bir türlü beklediğini veremedi. Gelecek sezon için durumu henüz belli değil.

Pınar Denizin Rol Aldığı Süper Star Dizi Heyecanla Bekleniyor

Pınar Denizin Rol Aldığı Süper Star Dizi Heyecanla Bekleniyor

Diğer bir proje ise Adı Sevgi olmuştu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan tanıdığımız Yunus Emre Yıldırımer’in başrolünde yer aldığı dizisi büyük hüsranla final yaptı. 10 bölümü göremeden atv Adı Sevgi için final kararı aldı. Elde kalan stok bölümlerin ardından final yaptırılan Adı Sevgi atv için ikinci bir hüsran oldu.

Üçüncü proje ve en iddialı proje Hakim’di. Erdal Beşikçioğlu, Uğur Yücel, Hasibe Eren, Ebru Özkan, Burcu Kara gibi dev bir oyuncu kadrosuna sahip olan Hakim oldukça iddialı bir giriş yaptı yayın hayatına. İlk bölümleri reytinglerde yüzleri güldürse de reyting ivmesi sürekli aşağıya doğru gitti. Geçtiğimiz günlerde Hakim’in 2.sezon onayını aldığı haberi ortaya çıkmıştı ancak işin aslı öyle değilmiş. Atv’nin Hakim için bu sezon sonunda final kararı aldığı hatta dizide Cevdet karakterine hayat veren usta oyuncu Uğur Yücel’in de final yapmadan diziye veda edeceği iddiası kısa sürede yayıldı. 

KAYNAK: ilan365.net

[ad_2]

Kaynak