Kardeşlerim’in final senaryosu elden ele! Kartlar yeniden dağıtılıyor Akif yaşattıklarını tek tek yaşayacak! Asiye ve…

[ad_1]

Atv ekranlarının fenomen dizisi Kardeşlerim sezon finaline doğru giderken, dizinin final senaryosu sosyal medyaya sızdı.

Kardeşlerim’in final senaryosu elden ele! Kartlar yeniden dağıtılıyor Akif yaşattıklarını tek tek yaşayacak! Asiye ve… Kardeşlerim dizisi Şubat 2020’den bu yana atv ekranlarındaki macerasına hız kesmeden devam ediyor. Sezon ortasında başlayan dizisi hiç beklenmedik bir şekilde reytinglerde büyük bir başarı yakaladı ve cumartesi akşamlarının lideri Gönül Dağı’na kafa tutmaya sonrasında da Gönül Dağı’nı geçmeye başladı. Şimdilerde de onca değişime ve ayrılığa rağmen özellikle genç oyuncuları sayesinde reytinglerin zirvesinde yer almaya devam ediyor.

Akif Atakul yüzünden anne ve babalarının çok kısa aralıklarla kaybeden Eren Kardeşler’in hem çevredekilerle hem de hayatla mücadelesini anlatan diziyi genç oyuncular sırtlıyor. Oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan, Simge Selçuk, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete gibi tecrübeli isimlerin yanı sıra Onur Seyit Yaran, Su Burcu Yazgı Coşkun, Bilal Yiğit Koçak, Melis Minkari, Recep Usta, Lizge Cömert gibi genç kuşak isimleri bulunduran dizisi kısa sürede sarsıcı ayrılıklar da yaşamıştı. 

Aziz Kenan Öldü Mü? Ölecek Mi? Eren Hacısalihoğlu Diziden Ayrıldı Mı?

Aziz Kenan Öldü Mü? Ölecek Mi? Eren Hacısalihoğlu Diziden Ayrıldı Mı?

Dizinin başrolü, Kadir karakterine hayat veren Halit Özgür Sarı ve dizide sevgilisi Melisa’yı canlandıran Damlasu İkizoğlu’nun ayrılıkları büyük şok etkisi yaratmıştı. Sonrasında da ayrılık adeta domino etkisi yaratmıştı. Buna rağmen Kardeşlerim dizisi izleyicisinden ve reytinginden hiçbir şey kaybetmedi. Şimdilerde adım adım sezon finaline doğru giden Kardeşlerim dizisinin final senaryosunun sızması ise büyük bir şok etkisi yarattı.

Sosyal medyada elden ele dolaşan final senaryosunda ise hikaye şöyle ilerliyor; Ömer’in babanesi olan Sevgi teyze, Ömer ve kardeşleri Asiye ile Emel’e ucu bucağı olmayan bir servet bırakıyor. Sevgi teyzenin vefatının ardından büyük bir servete konan Eren Kardeşler’in hayatı değişiyor. Bir yandan da Akif Atakul elindeki tüm mal varlığını kaybediyor ve beş parasız kalıyor, haliyle Doruk da. Buna rağmen Asiye ve Doruk’un aşkı tüm hızıyla devam ediyor ve nikah masasına taşınıyor. Ancak nikaha saatler kala Doruk’un babası Akif Atakul’un, Asiye’nin babasının katili olduğu gerçeği ortaya çıkıyor. Akif ise oğlunun nikahına giderken tutuklanıyor. Buna rağmen Doruk ve Asiye hayatlarını birleştiriyor. Öte yandan Eren kardeşlerin belalı yengesi Şengül, çocuklara yeniden yanaşmaya çalışıyor ancak işler hiç beklediği gibi olmuyor. 

KAYNAK: ilan365.net

[ad_2]

Kaynak