Antepli dizisinde Afra Saraçoğlu’nun partneri için görüşülen isim kim?

[ad_1]

Başarılı genç oyuncu Afra Saraçoğlu, Antepli isimli diziyle yeniden televizyon ekranlarına dönüyor. Star TV’de yayınlanacak dizi için bugüne kadar pek bilinmeyen bir isimle görüşülüyor.

En son 2020 yılında rol aldığı Öğretmen dizisinin ardından tercihini dijital platformdan yana kullanan Afra Saraçoğlu, BluTV’de yayınlanan Yeşilçam dizisinde başarılı bir performans sergilemişti. Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı dizi çok sevilmiş ve iki sezon sürmüştü.

Saraçoğlu bu arada Nurgül Yeşilçay’la birlikte bir tiyatro oyununda rol almıştı. Bir Barda Bir Gece isimli tiyatro oyunu genç oyuncunun kariyerine yeni bir sayfa açmıştı. Afra Saraçoğlu iki yıl sonra televizyon ekranlarına Antepli dizisiyle geri dönüyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre OGM Pictures tarafından çekilecek dizide Saraçoğlu’na eşlik etmesi için bugüne kadar dizilerde çok fazla rol almayan genç oyuncu Mert Ramazan Demir’e teklif götürüldü. Mert Ramazan Demir, Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio’da eğitim aldı.

Demir’in beyazperdede rol aldığı ilk film I Am You oldu. Mert Ramazan Demir, yönetmenliğini Sonia Nassery Cole’ün yaptığı bu filmde Damla Sönmez, Cansu Tosun ve Ushan Çakır’la birlikte rol aldı. Mert Ramazan Demir ayrıca Blu TV’de ekrana gelen Çıplak dizisinin yanı sıra en son Fox TV’de ekrana gelen Öğretmen isimli diziyle ekrana geldi.

Bir dram hikayesi olan Antepli’nin çekimlerinin bazı kısımları Gaziantep’te çekilecek. Hikayenin daha sonra İstanbul’a taşınacağı ifade ediliyor. Dizide bir ailenin trajik hikayesi anlatılacak. Hikayeyle ilgili ayrıntılı bilgi henüz gelmedi.

[ad_2]

Kaynak