Yargı dizisi bitecek ama, Pınar Deniz’in sürprizleri bitmeyecek!


Ünlü oyuncu Pınar Deniz’in Yargı dizisi ile yaptığı büyük çıkış hala konuşuluyor. Dizide Ceylin karakterini canlandıran oyuncu, etkili performans sergilemesinin yanı sıra, Kaan Urgancıoğlu ile de uyumlu bir partnerlik dönemi geçiriyor.

Pınar Deniz’in ayrıca Kerem Bürsin ile partner olacağı bir sinema filminde de rol alacağı iddia ediliyor. Pınar Deniz’in ayrıca Star isimli dijital dizide Uraz Kaygılaroğlu ile partnerlik yapacağı yolunda da bilgiler ortaya çıkmıştı. Yaz dönemini hareketli geçirmesi beklenen oyuncu, 2021-2022 sezonunun en iyi çıkış yapan oyuncusu olarak da göz dolduruyor.

Yargı dizisinin ilk sezon çekimlerinin tamamlanmasının ardından oyuncunun kısa bir süre dinlendikten sonra Star isimli Disney Plus dizisi için yeniden sete çıkması bekleniyor. Uraz Kaygılaroğlu ile Pınar Deniz arasındaki uyum da şimdiden merak konusu oldu.

Oyuncu, yoğun çekimler arasında etkinliklere de katılmaya çalışıyor. çok yoğun olduğunu ve önemli bulduğu etkinliklere katılmaya çalıştığını belirten oyuncu, enerjik haliyle de göz dolduruyor.

Yargı dizisinin reytinglerinin düşmemesinden memnun olduğunu belirten Pınar Deniz, ikinci sezon onayının alındığını anlatan oyuncu, projeye devam edeceklerini anlattı. Böylece oyuncunun gelecek sezonda da yine Yargı dizisinde yer almaya devam edeceği netleşti.

Yargı dizisinin çekimleri dışında başka projelerle de anlaştığını belirten Pınar Deniz, şöyle konuştu: “Güzel gidiyor, Yargı devam ediyor. Onun dışında başka projelerle anlaştım. Ama şu anda açıklayamıyorum, gizlilik anlaşmasından dolayı. Şu an sadece çalışıyorum. iş yoğunluğum var, ama mutluyum. Şu an söyleyemem ama tabii; dizi de var, film de var, reklam da var. Her şey var içinde. Biraz çalışacağım.”

Oyuncunun anlaştığı projelerden birisinin Star dizisi olduğu net. Disney Plus ile özel bir anlaşma yapan ve bu platformun işlerinde yer almaya devam etmesi beklenen oyuncunun Kerem Bürsin ile birlikte çekilmesi planlanan bir sinema filmi için de anlaştığı belirtiliyor.

Yargı dizisinin ardından Pınar Deniz, Disney Plus için iki farklı proje için yeniden setlere çıkarak, yoğun tempoyu sürdürecek gibi gözüküyor.

Hem Uraz Kaygılaroğlu hem de Kerem Bürsin ile genç oyuncunun partnerlik süreci de çok konuşulacaktır. Yargı dizisinin çekimlerinin bitmesinin ardından Pınar Deniz ismi daha da çok öne çıkacak gibi gözüküyor.Kaynak