Zafere Doğru dizisinin Doktor Ayşe’si Gülperi Özdemir’i özleyenler ekran başına!


TelevziyonGazetesi.com / Detay – Genç oyuncu Gülperi Özdemir, en son Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde çekimleri gerçekleşen Kıbrıs Zafer Doğru dizisinde Doktor Ayşe rolüyle ekranlara gelmişti. Şubat ayında final yapan dizi sonrasında bir süre ekranlardan uzak kalan ve bu sürede dinlenen isim, yeni bir diziyle izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yaz aylarında ATV ekranında yayınlanması planlanan Gül Masalı adlı dizinin yapımcılığını Efe İrvül ve Yaşar İrvül, yapımını Pastel Film üstlenirken yönetmen koltuğunda Sadullah Şentürk otuyor. Dizinin senaryosunu ise Aybars Bora Kahyaoğlu kaleme alıyor.

Gülper Özdemir, dizide annesinin ölümüyle kendisine kalan miras ile birlikte memleketi Isparta’ya geri dönen Gonca karakterini canlandırıyor. Güzel oyuncuya başrolde Toprak karakteriyle Erden Kaynarca eşlik ediyor.

Çekimler mayıs ayı başında İstanbul’da başlayan dizinin ilk etap sahneleri tamamlandı ve ekip hikayenin geçeceği Isparta’ya geçti. İlk sahnelerden oluşan tanıtım filminin yayınlanmasının ardından diziyle ilgili meraklı bekleyiş de başlamış oldu.

Dizinin ilk tanıtım filminde Gülperi Özdemir’i şehrin kalabalığında kendini yalnız hisseden, duruşuyla başarılı bir beyaz yakalı olmasına rağmen aradığı aşkı bulamayan, kalbi yorgun, hayallerinin uzağında güçlü bir kadın karakter olarak görüyoruz.

Annesinin ölümüyle artık şehri terk etmenin zamanı geldiğine inanan güzel oyuncunun canlandırdığı Gonca, anne memleketi Isparta’ya döner. Gül Masalı, kalan miras sayesinde geçmişin gizemli sırlarıyla karşılaşan Gonca’nın ve Isparta’nın önde gelen ailelerinden Atabey ailesinin oğlu Toprak’ın hikayesini konu alıyor.Kaynak