Şevval Sam’dan Yasak Elma dışında yeni bir dizi bombası!


TelevizyonGazetesi.com/ Detay – Yasak Elma dizisinde Ender karakterini canlandıran Şevval Sam, beşinci sezonu tamamlanan dizinin ardından yoğun bir konser maratonu ile yaz aylarına yine damgasını vuracak.

Yasak Elma’nın altıncı sezonu için de hazırlıkları yoğun bir şekilde devam ediyor ve Ender karakterinin de hikayede devam etmesi ihtimali çok yüksek. Eda Ece’nin altıncı sezonda yer alacağı garanti ama, diğer tüm oyuncular için kararı Medyapım’ın sahibi Fatih Aksoy’un vereceği anlaşıldı…

Şevval Sam, yaptığı açıklamada altıncı sezonda yer alacağı izlenimi verdi. Biran Damla Yılmaz da yine projeye devam edeceği düşünülen isimler arasında. Ancak Berk Oktay, Çağatay karakteri ile beşinci sezon sonunda diziyi bırakacak.

Şevval Sam’ın Yasak Elma dışında bir diziyle daha ilgilendiği ortaya çıktı. Ünlü oyuncu, yaz aylarında yoğun bir konser maratonu içinde olacak ama hikayesini çok beğendiği Ru isimli dizide de rol alabilir.

Disney Plus için hazırlanan Ru dizisinde Meryem Uzerli’nin başrolde yer alacağı kesinleşti. Mert Yazıcıoğlu ise son anda başka işleri ile çakışma yaşanınca Ru dizisinden ayrılmak durumunda kaldı.

Şevval Sam’ın da hikayesini çok beğendiği Ru dizisinde yer alabileceğini gazeteci Birsen Altuntaş duyurdu. Ancak henüz net bir durum yok. Çünkü zaman ayarlamasının Şevval Sam’ın müzik çalışmalarına uygun şekilde yapılması gerekiyor.

Ru dizisinde Mert Yazıcıoğlu’nun ayrılığının ardından erkek başrol olarak kimin yer alacağı merakla beklenirken, Şevval Sam da çekim takviminin netleşmesini beklemeye başladı.

Şevval Sam’ın hem Yasak Elma’daki durumu hem de Ru dizisiyle ilgili gelişmeler Medyapım’ın sahibi olan Fatih Aksoy’un alacağı kararlar ile netleşmiş olacak.Kaynak