Yasak Elma’da Kalanlar Ve Gidenler İfşa Oldu! İşte Gidecek Ve Kalacak Oyuncular….


İzleyiciyi “Kim gidiyor kim kalıyor belli değil” söylemi ile sezon arasında merakta bırakmaya adeta ent etmiş fenomen dizi Yasak Elma’dan ifşalar geldi…

Ekranın en çok izlenen yapımı ve FOX TV ve Fatih Aksoy’un gözbebeği Yasak Elma’nın 6 sezonu şimdiden sorular ile gündem olmuş durumda.

Med Yapım imzalı dizinin, 5 sezondur ekranın en dikkat çeken dizileri arasında olmayı sürdürdüğü yeni sezon gündeminden de açıkça belli oluyor ki zira magazinin en gözde konusu “kim gidecek kim kalacak” ile yine Yasak Elma oldu.

Kardeşlerim’in final senaryosu elden ele! Kartlar yeniden dağıtılıyor Akif yaşattıklarını tek tek yaşayacak! Asiye ve...

Kardeşlerim’in final senaryosu elden ele! Kartlar yeniden dağıtılıyor Akif yaşattıklarını tek tek yaşayacak! Asiye ve…

Her sezon yenilenen kadrosu ile bilinen dizide bu defa kimin gidip kimin kalacağının merak edilmesinde ki en büyük neden aslında şimdiye kadar birbiri ile en uyumlu kadronun oluşturulmuş olması ve bu sezon katılan Murat Aygen, Şebnem Dönmez ve Biran Damla Yılmaz’ın ciddi anlamda hikayeye çok yakıştırılıp, fan toplaması oldu. Ayrıca tabi ki bir de Şevval Sam ve Berk Oktay gibi iki önemli ismin kadrodan ayrılık haberlerinin çıkması da izleyiciyi diken üzerinde bıraktı.

Yasak Elma Kumru ve Yıldız'ın arası nasıl? Yasak Elma 131. bölümde neler oldu? Yasak Elma

Eda Ece’nin yarattığı efsane “Yıldız” karakteri ile dizinin olmazsa olmazı olduğu bilinirken ve onaylanmışken Ender karakteri ile Şevval Sam için de aynı şeyleri düşünenler yanıldı.

Şevval Sam’ın 6. sezonda olmayacağı aslında her ne kadar o zamanlar inanmak istemesek de oyuncunun çok önceden yaptığı açıklama ile duyurulmuştu. “Yasak Elma’da yaşlanmak istemiyorum diyen Şevval Sam’ın yeni sezonda olmayacağı, sette aldığı veda çiçeklerinin sosyal medyada paylaşılması ile de artık resmen ilan edilmiş oldu.

İkinci netleşen ayrılık ise Eda Ece’nin yaptığı paylaşım ile ilan edildi. Yıldız’ın annesi rolündeki Melisa Doğu da hem veda çiçeğini alanlardan oldu hem de Eda Ece’nin ”Partnerlerin birincisi, annelerin en 81lisi Melisa Doğu, sensiz olmazdı. Bitti be bittiii” sözleri ile resmen uğurlandı.

Berk Oktay’ın ise her ne kadar ayrılık haberleri yapılmış olsa da son set görüntülerinde olmaması yada daha doğrusu sosyal medyada ayrılığına dair bir paylaşım yapılmaması dikkat çekti.

Eda Ece’nin paylaşımları ile ifşa olan bir diğer oyuncu ise 40 günlük bebekken geldiği sette büyüyen minik oyuncu Kuzey Gezer oldu. Sevindirici haber şu ki; sevimli halleri ile adeta seyircilerin sevgilisi haline gelen Kuzey yeni sezonda da dizide içimizi eritmeye devam edecek. Bunu da başarılı güze Eda Ece’nin minik oyuncunun sevimli hallerini de video yaparak “Görüşürüz aşkım” notu ile paylaşmasından anlıyoruz.

Kuzey için yapılan sevimli paylaşım ise şöyle oldu;

Kim gidiyor kim kalıyor belli değil ama Yasak Elma'dan gitmeyen 2. isim 'görüşürüz' notuyla anlaşıldı! 3Kaynak