Yasak Elma dizisine Eda Ece’den sonra yeni sezonda devam edecek bir ünlü isim daha ortaya çıktı!

[ad_1]

Yasak Elma dizisinde beşinci sezon başında hikayeye katılan Biran Damla Yılmaz, canlandırdığı Kumru karakteri ile yine dikkatleri üzerine çekti. Beşinci sezonu yakında tamamlanacak olan dizinin, altıncı sezonda da devam edeceği ortaya çıkmıştı. Ancak dizide büyük bir değişim bekleniyor ve Eda Ece dışında kimsenin yerinin de garanti olmadığı kulisten yansıyan bilgiler arasında yer alıyor.

Dizide Yıldız karakterini canlandıran Eda Ece dışında ise henüz yeni sezon için hangi oyuncuların devam edeceği konusu netleşmedi. Ender karakterini canlandıran Şevval Sam’ın da yaptığı açıklamalar ile dizide bulunmayı sürdüreceği anlaşılıyor… Peki Biran Damla Yılmaz ne yapacak?

Yasak Elma’da her şeyin yolunda olduğunu açıklayan genç oyuncu, reytinglerin de çok iyi olduğunu hatırlattı. Pazartesi akşamları iyi performans sergileyen Fox TV dizisi, milyonlarca izleyiciyi ekrana taşıyor. Kendisiyle dalga geçen dizi olarak da tanımlanan Yasak Elma, güçlü geri dönüşler aldığı için de yoluna devam edebilen bir yapım.

Biran Damla Yılmaz, sokaktan Kumru karakteri için güzel mesajlar aldığını da anlattı. Oyuncu, “Daha çok Yıldız ile atışmamızı seviyorlar” diye konuştu.

İzleyicilerin ilk başlarda Kumru karakterine çok kızdığını anlatan oyuncu, “Başta çok kızıyorlardı ama şimdi arayı düzelttim” ifadesini kullandı.

Yasak Elma dizisi dışında başka bir şeye vaktinin olmadığını ve tüm konsantrasyonunu da diziye verdiğini söyleyen oyuncu, yaz ayını ise dinlenme dönemi olarak görüyor.

Biran Damla Yılmaz, “Yazın artık dinlenme. Tabii ne olacağı belli olmaz ama dinlenip sezona yine güzel geri döneriz” diye konuştu. Altıncı sezonda Yasak Elma dizisinde yer alacak isimlerden birisinin de Biran Damla Yılmaz olduğu ortaya çıktı.

Genç oyuncu, bu açıklaması ile birlikte Yasak Elma’nın altıncı sezonunda kendisinin de olacağını ifade etmiş oldu. Bu durum da Biran Damla Yılmaz hayranlarını memnun edecektir.

Yasak Elma’nın altıncı sezonunda olmayacağı netleşen isim ise Çetin karakterini canlandıran Erdal Bilingen oldu. Oyuncunun dizideki sahneleri biterken, Yasak Elma’nın da 13 Haziran tarihinde sezon finali yapacağı ortaya çıktı.

[ad_2]

Kaynak