Yasak Elma dizisinde ayrılanlar ile kalanlar tek tek belli oluyor!

[ad_1]

Yasak Elma dizisinin beşinci sezonu 13 Haziran’da sona erecek. Dizi ekibinin Eylül başında yeniden bir araya gelmesi ve altıncı sezon çekimlerinin de başlaması bekleniyor. Ancak hikayede kimlerin kalıp, kimlerin kalmayacağı konusu da son dönemde öne çıkan bir detay oldu.

Eda Ece’nin canlandırdığı Yıldız karakterinin durumu garanti olarak görülüyor… Şevval Sam’ın da yaptığı açıklamadaki sözlerine bakılırsa hikayede Ender rolü devam edecek ise, dizide kalması bekleniyor… Yani iki başrol oyuncusundan pek de bir sıkıntı yok gibi gözüküyor.

Ancak Yasak Elma dizisinin altıncı sezonda büyük bir değişim geçirmesi beklentisi de var. Henüz hikayenin yazım aşaması devam ettiği için, senaristlerin gelecek sezon için nasıl bir tabloyu ortaya çıkartacağını kimse bilmiyor.

Diziden Çağatay rolünü canlandıran Berk Oktay’ın ayrılacağı da ortaya çıkmıştı. Ayrıca beşinci sezon finali öncesinde Çetin karakterini canlandıran Erdal Bilingen’in de dizide devam etmeyeceği ortaya çıktı. Başka ayrılıklar da yaşanacak ama henüz bu da net değil.

Kumru karakteri ile hikayeye beşinci sezonda katılan Biran Damla Yılmaz’ın durumu da merak konusu oldu. Hikayede kendisine iyi bir konum elde eden oyuncu, yaptığı açıklamada projeye devam etmek istediği mesajını verdi. Yenilenen hikayede Kumru karakterinin de olması bekleniyor…

Yasak Elma dizisinde ana karakterlerin 3 tanesinin yoluna devam etmesi beklenirken, Berk Oktay’ın ayrlığı ise üzüntü kaynağı oldu.

[ad_2]

Kaynak