Uğur Yücel’in katılımı sonrasında Sandık Kokusu dizisinin iddiası daha da arttı!

[ad_1]

Uğur Yücel, ustalık dönemini yaşıyor ve hayranları da her yeni projesini heyecanla bekliyor. Ünlü oyuncunun yeniden televizyon dizilerine dönmesi de büyük memnuniyet yarattı.

Uğur Yücel, Show TV ekranında salı akşamları yayınlanmakta olan Sandık Kokusu isimli dizinin ekibine katıldı. Geçen hafta ekrana gelen 13. bölümde izleyici karşısına çıkan usta oyuncu, dizinin hikayesinde de önemli bir değişimi başlatmış oldu.

Hasan karakterini canlandıran Uğur Yücel’in Demet Akbağ’ın canlandırdığı Filiz karakteri ile ilişkili bir hikaye süreci içinde olacak. Hasan ve Filiz arasında yaşanacaklar da izleyicilerin heyecanını artıracak. İki usta oyuncunun televizyon dizisinde buluşması da güzel bir tesadüf olarak kabul ediliyor.

Show TV’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, ilgiyle izlenen dizisi Sandık Kokusu’nun kadrosuna usta sanatçı Uğur Yücel dahil oldu.

Geçtiğimiz hafta ekrana gelen 13. bölümde izleyici ile buluşan Uğur Yücel; Atilla’nın babası, tehlikeli mafya Hasan Başkaya karakteri ile dikkatleri üzerine çekti.

Atilla ile Karsu’nun aşkına engel olan ve Atilla’yı zorla Lale’yle evlendiren Hasan, dizinin 14. yeni bölümünde ise hapisten çıktı. Bu gelişme ile birlikte dizinin hikayesinde tüm dengelerin altüst olması bekleniyor. Karsu’yu araştırmaya başlayan Hasan, hiç beklemediği bir sürprizle karşılaştı.

Karsu’yu araştırırken tesadüfen Filiz’le karşılaşan Hasan, Filiz’in onu terslemesiyle önce şaşırdı ama daha sonra da Filiz’i merak etmeye başladı. Hasan ve Filiz’in ilk karşılaşması izleyicilerin iki usta oyuncuyu ekran başında izleme fırsatı da sunmuş oldu.

Uğur Yücel'in katılımı sonrasında Sandık Kokusu dizisinin iddiası daha da arttı! 7

İki karakter arasında neler olacağı şimdiden büyük bir merakla beklenirken, iki usta sanatçı Demet Akbağ ve Uğur Yücel’in bir araya geldiği Sandık Kokusu’nda heyecan giderek yükselecek.

Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün kaleme aldığı, kreatif danışmanlığını Zeynep Günay’ın yaptığı, yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun’un oturduğu “Sandık Kokusu”nun başrollerinde Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger, Necip Memili, Meriç Aral, Seda Türkmen, Levent Can ve Uğur Yücel gibi başarılı isimler yer alıyor.

Sandık Kokusu yeni bölümleriyle her salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

[ad_2]

Kaynak