Üç Kız Kardeş dizisinde Özgü Kaya’nın büyük çıkışı beklenmedik sonuçlar doğurdu


TelevizyonGazetesi.com / Özel Analiz- Üç Kız Kardeş dizisi bu sezonun en başarılı dizilerinden birisi olarak öne çıktı. Sezona geç başlayan ama güçlü hikayesi ile büyük dikkat çeken dizi Salı akşamları Kanal D ekranında yayınlanıyor. Özgü Kaya canlandırdığı Türkan karakteri ile adeta hikayenin sürükleyici öğesi konumuna geldi. Berker Güven’in canlandırdığı Somer karakteri ile Türkan’ın güçlü uyumu, dizideki diğer oyuncuları geri plana itmiş durumda.

Özellikle de Almila Ada, Üç Kız Kardeş dizisinde çok daha fazla ön plana çıkması beklenen isimdi. Aslında dizinin ilk fragmanlarını hatırlayanlar Dönüş karakterinin gözünden, Türkan’ın trajik hikayesini izlemeyi beklerken, Almila Ada hayranları da iyi bir çıkış yapacağı için çok memnundu.

Oyuncu yine başarılı bir performans sergiliyor ve beklendiği gibi iyi bir çıkış da yaptı. Ancak Türkan karakterinin hikayede çok baskın olması, Dönüş karakterinin biraz geri plana düşmesine neden oldu.

Almila Ada’nın Üç Kız Kardeş dizisine verilecek aradaki yeni rolü ise daha çok konuşulmasını sağlayacak.

Dizinin yaz arasında genç oyuncu Barış Akarsu Merhaba filminde 2007 yılında yaşamını yitiren müzisyenin, sevgilisi rolüyle kamera karşısına geçecek. Dönüş karakterinde geri planda kalsa da Zeynep rolüyle Almila Ada’nın yaz döneminde çok konuşulacağı da ortada.

Üç Kız Kardeş dizisinde ilk sezonun sonuna doğru gelinirken, dizi hayranları ikinci sezon için de yaz arasını beklemek durumunda kalacak. İclal Aydın’ın hikayesini yazdığı aynı isimli dizide başrolde yer alması da önemli bir fırsat oldu. Senaristlerin hikayeye yön vermesi noktasında İclal Aydın’ın katkıları da önemli oldu.

Üç Kız Kardeş, Kanal D’nin en etkili dizilerinden birisi olmayı ikinci sezonda da sürdürecektir.Kaynak