Halit Özgür Sarı hayranları ekran başına! Gizli Saklı bu akşam başlıyor!


Fox TV’nin yeni yaz dizisi Gizli Saklı bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor. Bu dizi özellikle Halit Özgür Sarı hayranları için çok önemli. Çünkü hayranları uzun zamandır başarılı aktörü izlemeye hasret. Bakalım Gizli Saklı ilk sınavdan nasıl geçecek?

Sinem Ünsal ile Halit Özgür Sarı ikilisinin başrolünde yer aldığı Gizli Saklı, bir polisiye komedi. Dolayısıyla rakiplerinden bir farkı var. Dizinin en büyük silahı ise Halit Özgür Sarı. Genç oyuncu Kardeşlerim dizisiyle kariyerinde büyük bir çıkış yapmıştı.

Halit Özgür Sarı, Kardeşlerim dizisinde kardeşleri için hayatını feda eden Kadir isimli bir genci canlandırmış ve izleyen herkesin kalbine taht kurmuştu. Ancak Sarı hiç umulmadık bir anda diziden ayrılmış, Kadir de dizide ölmüştü. Bu durum tüm izleyicilerde büyük hayal kırıklığı yaratmıştı.

Genç oyuncu, Kardeşlerim’den ayrıldıktan sonra askerlik görevini yaptı ve yeniden setlere döndü. Halit Özgür Sarı, Gizli Saklı dizisinde bu kez çılgın komiser Pamir’i canlandıracak. Sinem Ünsal’ın hayat verdiği Naz’la birlikte çok önemli göreve atanacak ve kılık değiştirerek mafya liderine yanaşacak.

Bu akşam ilk kez ekrana gelecek Gizli Saklı’nın ilk bölümünde şunlar yaşanacak: Naz’ın Polis Akademisini birincilikle bitirmesini kutlamak için annesi ve dayısı, mahallelinin de olduğu bir yemek organize eder. Bu yemek sırasında karşı kaldırımda yaşanan şüpheli bir olay Naz’ın dikkatinden kaçmaz ve hemen şüphelendiği şahsın peşine düşer.

Kısa bir takipten sonra şüpheliyi yakalar ama bir sorun vardır. Yakaladığı kişi organize şubenin sivil operasyonlarının vazgeçilmez ismi Komiser Pamir’den başkası değildir. Bu şanssız karşılaşmanın ardından, kader onları büyük bir silah kaçakçısı olan Tarık Koşuoğlu’nun yakalanmasını hedefleyen gizli bir operasyonda tekrar bir araya getirir. Üstelik karı koca olarak. Naz ve Pamir artık Tarık Koşuoğlu’nun yeni komşuları Yaz ve Levent Güneş’tir.Kaynak