Tuzak dizisi zirveyi kaptırdı! İşte Adım Farah, Yalı Çapkını, Aile, Yargı, Kızılcık Şerbeti ve Emanet dizilerinde son durum…

[ad_1]

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Her hafta heyecanlı bölümleriyle yayınlanan diziler, izleyenleri ekran başına topluyor. Kanalların ünlü isimleri, başarılı ve deneyimli oyuncuları bir araya getirdiği yapımlar, reytinglerin yanı sıra sosyal medyada da görünürlük açısından farklı ölçümlemelerle öne çıkıyorlar.

Son dönemin en çok konuşulan dizileriyle ilgili günlük, aylık, haftalık yapılan tablolar, izleyenler için de merak unsuru. Adba.tv’nin 13-19 Mart tarihli yeni tablosunda zirvenin ismi değişmedi! Reytingleriyle de son yılların en yüksek puanlarını alan Yalı Çapkını dizisi, bu başarısını haftalık sosyal medya tablosunda da gösteriyor!

Tuzak dizisi zirveyi kaptırdı! İşte Adım Farah, Yalı Çapkını, Aile, Yargı, Kızılcık Şerbeti ve Emanet dizilerinde son durum... 9

Yalı Çapkını, bir kaç haftadır Tuzak dizisi ile kıyasıya bir rekabette! Sosyal medyada uzun süre tahtı kimseye bırakmayan bir dizi oldu Tuzak. TV8’de yayınlanan Tuzak dizisi, reytinglerde hiç bir şekilde boy ölçüşemediği dizileri, sosyal medyada son derece yüksek reytingi ile gölgede bırakıyordu uzun süredir! Fakat Yalı Çapkını, bayrağı teslim almış görünüyor bir kaç haftadır. Yine de son tabloda aralarındaki fark da çok fazla değil!

Tuzak dizisi zirveyi kaptırdı! İşte Adım Farah, Yalı Çapkını, Aile, Yargı, Kızılcık Şerbeti ve Emanet dizilerinde son durum... 10

3. sırada ise Fox Tv’nin yeni dizisi Adım Farah yer almakta. Reytinglerde çok daha yüksek puanlar alması beklenen dizinin sosyal medyada ise uzun zamandır ekranda olan iki dizinin ardından 3. sırada yer alıyor olması bir başarı. Üstelik sezon başından beri yayınlanan ve Yalı Çapkını ile reytinglerde boy ölçüşmeye başlayan Kızılcık Şerbeti’ni geçerek!

Tuzak dizisi zirveyi kaptırdı! İşte Adım Farah, Yalı Çapkını, Aile, Yargı, Kızılcık Şerbeti ve Emanet dizilerinde son durum... 11

4. sırada yer alan Kızılcık Şerbeti dizisi’nin ardından Survivor geliyor. 6. sırada ise kemikleşmiş bir izleyici kitlesinin severek izlediği Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi yer alıyor.

Son dönemin büyük iddialarla başlayan dizisi Aile ise sosyal medyada bir haftalık tabloda 7. sırada yer alırken Yargı da 8. sırada. Salı akşamları sosyal medyadan gelen iletilerle gün birinciliğini kaptırmayan Yürek Çıkmazı ise haftalık tabloda 9. sırada bulunuyor. Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet de tablonun 10. sırasında.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

[ad_2]

Kaynak