Türkiye’de ilgi görmemişti! Hande Erçel’in başrolde yer aldığı dizi, bu kez bir başka ülkede!

[ad_1]

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Star TV’de 2017-2018 yılları arasında yayınlanan ve Hande Erçel ile Tolgahan Sayışman’ın başrollerinde yer aldıkları Siyah İnci isimli dizi 20 bölüm sürmüştü. Gold Film imzalı Siyah İnci, iki oyuncunun hayranları tarafından büyük bir heyecanla beklenmişti ama yeterli ilgiyi görememişti.

Dram ve aşk konulu dizide Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman, partner olarak izleyenler tarafıdan beğeni toplamıştı. Türkiye’de kısa süreli olarak yayınlanan dizi, özellikle şu sıralar bir ülkeyi keşfetmek üzere yola çıkıyor!

Türkiye'de ilgi görmemişti! Hande Erçel'in başrolde yer aldığı dizi, bu kez bir başka ülkede! 8

Siyah İnci dizisi, yakında İspanya’da yayınlanmaya başlayacak! Dizi Türkiye’de beklenen ilgiyi görmese de ‘Sen Çal Kapımı’ isimli dizide oynadıktan sonra uluslararası alandaki şöhreti de giderek büyüyen Hande Erçel hayranları için Siyah İnci dizisinin İspanya’da büyük yankı uyandırması bekleniyor.

Türkiye'de ilgi görmemişti! Hande Erçel'in başrolde yer aldığı dizi, bu kez bir başka ülkede! 9

Zira dizinin oyuncusu Kerem Bürsin’in bir kaç kez İspanya ziyareti yapması ve burada büyük bir hayran kitlesi tarafından karşılanması ile diziye olan ilgi de ortaya çıkmıştı. Hande Erçel de Sen Çal Kapımı dizisinin 80’den fazla ülkede yayınlanması ile birlikte instagram hesabındaki takipçi sayısı da 30 milyonu buldu.

Erçel’in Sen Çal Kapımı başarısından sonra bu kez de İspanyol izleyicinin yoğun ilgilendiği bir isim olarak Siyah İnci ile ülkede konuşulacağı tahmin ediliyor.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

[ad_2]

Kaynak