Teşkilat dizisinden ayrılan isim, Show TV’nin yeni dizisine transfer oldu!


Sezon sonuna doğru ilerlerken yepyeni dizilerle ilgili haberler de gelmeye devam ediyor. Hem yaz sezonunda yayınlanacak yeni diziler hem de Eylül sezonunda ekrana gelmesi beklenen yapımlarla ilgili çeşitli bilgiler, izleyiciyi de heyecanlandırıyor.

Dizi sektörü dur durak bilmiyor. Pek çok oyuncu, bir diziden ayrılıp bir diğerine geçerek aynı sezonda bile farklı bir kaç dizide rol alabiliyor. Hikayesi biten ve bir başka diziye geçen isimlere, Teşkilat’ın oyuncularından birisi de eklendi.

TRT 1’de yayınlanan ve geçtiğimiz hafta pazar akşamı sezonun son bölümüyle ekrana gelen Teşkilat dizisinin bir oyuncusunun, Show TV’nin yeni bir dizisinde rol alacağı öğrenildi.

Teşkilat’ın ikinci sezonunda kadroya dahil olan Mustafa Açılan, dizide Çetin karakterine hayat veriyordu. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri çeken Açıkalın, Teşkilat’tan ayrılmasının ardından Show TV’nin yeni başlayacak bir dizisiyle anlaştı.

Daha önce atv’nin sevilen dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da da Veli karakterine hayat veren Mustafa Açıkalın, sonrasında ise Çocuk dizisinde ekranlara gelmişti. Maria ile Mustafa dizisinde de Galip karakterini canlandıran Açılan, Teşkilat dizisiyle kariyerinde önemli bir sıçrama yapmayı da başardı. Oyuncu bu kez Show TV’de başlayacak olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi isimli dizinin kadrosuna dahil oldu.

Mustafa Açılan, Teşkilat dizisinde, yetimhanede büyümüş ve 14 yaşında ıslah evine düştüğü için hayata karşı kendini hep korumak zorunda kalmış, dışarıya karşı sert duvarlar örmüş Çetin karakterini başarılı bir şekilde oynamıştı. Ancak dizideki ömrü kısa sürmüştü. Az yer almış olsa da Teşkilat’ı izleyenlerin beğenisini toplayan bir isim oldu.

Genç oyuncu bu kez senaryosu Gani Müjde tarafından yazılan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisiyle ekranlara gelecek. Haziran ayında çekimlerine başlayacak olan dizinin Ağustos ayında izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Ertan Saban’ın canlandıracağı mafya lideri yaptıklarına tövbe edecek ve bambaşka bir hayata doğru yol alacak. Yeni hayatında normal bir insan olmayı deneyecek olan karakter, bir okulda öğretmenliğe de başlayacak.

Yapımcılığını BKM’nin üstleneceği dizinin yönetmeni ise Altan Dönmez olacak. Sıra dışı bir hikayeye sahip olan dizide rol alan isimlerden biri de Burak Demir.Kaynak