Taner Ölmez ve Çağan Irmak’ı buluşturan Yaratılan dizisinin çekimlerinde son haftaya girildi!..


TelevizyonGazetesi.com / Detay –En son Blu TV’de ikinci sezonu yayınlanan Alef: Mal-i Hülya, isimli dizide gördüğümüz Taner Ölmez’in baş rolünde olduğu Çağan Irmak imzalı Yaratılan dizisinin çekimleri tamamlanmak üzere.

Netflix için çekilen Yaratılan için usta yönetmen Çağan Irmak titiz bir çalışma yaptı. Ünlü yönetmen dizinin hem hikayesini kaleme aldı hem de yönetmen koltuğunda oturuyor.

Birçok dizi izleyicisi de başında Çağan Irmak olduğu için Yaratılan isimli projeden çok umutlu. Dizinin sıra dışı bir hikayesi ve çok da güçlü bir oyuncu kadrosu bulunuyor.

Dizinin geçtiğimiz haftalarda başlayan çekimlerinde son haftaya girildi. Çağan Irmak güzel haberi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Çağan Irmak paylaşımına, ‘Bir yolculuğun sonuna yaklaşırken, son hafta, değerli ekibime’ notunu düşerek kalp emojisi bıraktı.

Yaratılan’ın çekimleri İstanbul ve Bursa’da yapıldı. Dizide Taner Ölmez’e başrolde Şifanur Gül eşlik ediyor. Güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip dizide Erkan Kolçak Köstendil gibi, Çukur dizisiyle büyük popülerlik sağlayan önemli bir isim de bulunuyor.

Etkileyici performansları ile Devrim Yakut ve Durul Bazan ikilisini de yine bu dizide izleyebileceksiniz. Yine usta isimler; Bülent Şakrak, Engin Benli ve Macit Koper de dizinin kadrosunda yer alıyor.

8 bölümden oluşan dizinin çekimleri bir hafta sonra tamamlanacak. Dizinin Netflix’deki yayın tarihi ise henüz belli değil.Kaynak