Son Nefesime Kadar dizisinin genç ismi Taha Baran Özbek, Kuruluş Osman’a transfer oldu!

[ad_1]

Atv’nin son yıllardaki en etkili dizilerinden biri olan Kuruluş Osman, nefes kesici sahneleriyle izleyiciyi üçüncü sezonda da ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Aslında bu başarı hiç de tesadüf değil çünkü 5 yıl süren ve TRT1’de yayınlanan Diriliş Ertuğrul isimli fenomen dizinin yapımcısı Bozdağ Film tarafından çekiliyor.

Gelecek sezon da ATV ekranın devam edecek gibi görünen Kuruluş Osman dizisi, reyting kaygısı olmadan yoluna devam ediyor. Başrolünde Burak Özçivit’in yer aldığı Kuruluş Osman dizisinde bugüne kadar birçok ayrılık yaşandı. Cast ekibi hikaye gereği çıkan oyuncuların yeri her seferinde yerinde seçimlerle doldurmayı bildi.

Görkemli prodüksiyonu, soluk kesen hikaye ve güçlü oyuncu kadrosuyla öne çıkan Kuruluş Osman dizisinin kadrosuna son olarak genç oyuncu Taha Baran Özbek katıldı. Bizim hikaye dizisiyle setlere adım atan oyuncu; Azize, Kırmızı Oda, Akrep gibi dizilerde kendini gösterme şansı buldu.

Emre Kınay, Nurgül Yeşilçay, Rojda Demirer gibi usta oyuncularla birlikte sezon başında sete çıktığı Son Nefesime Kadar dizisi her ne kadar başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip olsa da hikaye izleyici tarafından tutmayınca dizisinin ömrü kısa sürdü ve 5. Bölümde final yaptı.

[ad_2]

Kaynak