Aşk Mantık İntikam bitti ama Fox TV’den yine çok sevilecek bir yazlık dizi daha geliyor…

[ad_1]

Sezon başından beri diziler konusunda büyük şanssızlıklar yaşayan Fox TV, birer birer final kararı verdi. Büyük iddialarla başlayan dizilerinin bazıları bir kaç bölümde ekrana veda eden Fox TV, yeni sezon için hazırlıklarını sürdürürken, geride reytingi düşük dizi bırakmamakta da kararlı!

Fox TV’de yayınlanan Mahkum ve Yasak Elma dizileri, kanalın yüz akı projeleri. Bu iki dizi, izleyici tarafından çok sevildi ve her bölümüyle de reytinglerde başarı elde ediyor. Kanalın bu iki dizisine final kararı vermesi şu an için hiç mümkün değil!

Geriye kalan iki dizisi Evlilik Hakkında Her Şey ve Aşk Mantık İntikam dizilerinin izleyenlerini kaygılandıran bir süreç yaşanmakta. Aslında Evlilik Hakkında Her Şey bir nebze de olsa kendisini korumaya almış durumda! Sezon başındaki reytingini koruyamasa da yurt dışında büyük ilgi gören dizi için kanal final kararından uzak bir yerde duruyor.

Ancak yaz sezonunda başlayan romantik komedi türündeki dizisi Aşk Mantık İntikam’ın sonuna gelindi! Üstelik yerine başlayacak dizinin tanıtımları bile dönmekte!

Cuma akşamları yayınlanan ve başrollerinde Burcu Özberk ile İlhan Şen’in başrollerinde yer aldığı dizinin vedası, izleyenleri için hayli hüzünlü oldu. Dizinin bitmesini istemeyenler sosyal medyada pek çok paylaşım yaptılar ama kanalın kararı kesindi.

Aşk Mantık İntikam dizisi dünyanın birçok ülkesinde izleyicilerle buluştu ve sosyal medyadan da destek gördü. Milyonlarca hayranı, bu diziyi unutmayacak. Fakat ekrandaki serüveni sona erdi. Cuma akşamları bu boşluğu ise İyilik dizisi dolduracak.

42. bölümü ile birlikte 22 Nisan Cuma günü ekrana veda eden Aşk Mantık İntikam dizisinin yapımını No9 Productions, yapımcılığını Yağmur Ünal üstleniyordu. Ünal’ın, Aşk Mantık İntikam dizisi bitse de Fox TV için Gizli Aşk isimli bir başka yazlık dizi için çalışmalarına başladığı da biliniyor.

Gizli Aşk’da Halit Özgür Sarı ile Sinem Ünsal ikilisi başrolde buluştu. İki gizli polisin eğlenceli hikayenin izleyicilerle buluşacağı yeni dizi polisiye unsurlar olsa da yine eğlenceli ve romantik bir dizi olacak.

Gizli Aşk dizisinde Sinem Ünsal, Halit Özgür Sarı, Şebnem Sönmez, Tardu Flordun, Şinasi Yurtsever, Bülent Emrah Parlak, İdris Nebi Taşkan ve Ece Dizdar rol alıyor.

Çekimlerine yakında başlanacak olan Gizli Aşk dizisinin Haziran ayı içinde izleyicilerle buluşması bekleniyor.

[ad_2]

Kaynak