Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun Müge Anlı’ya Hediyesini Görünce Gözlerinize İnanamayacaksınız! Canlı Yayında Işıl Işıl Parladı!


ATV’de Müge Anlı’nın eşi tarafından kendisine alınan hediye göze çarptı. Canlı yayında ilk bakışta kimse anlam veremedi ama sonrasında parıltısıyla fark edildi. Şinasi Yüzbaşığlu Müge Anlı’ya nasıl bir hediye aldı?

Müge Anlı, yoğun bir program temposu ile izleyicilerin karşısına çıkmayı sürdürüyor. Başarılı ve dobra sunucu, elinden gelenin en iyisini yaparak çeşitli vakaları çözüme kavuşturmakta. Öte yandan kimi zaman eşi ile de gündeme gelmekte. Magazin hayatında güzel ve mutlu evliliğinden çeşitli sempatik olaylarla adından söz ettiriyor. Son olarak eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun kendisine hediyesi konuşulmaya başlandı.

Siyah Alyansı ile Şaşırttı!

Müge Anlı’nın siyah alyansı, programda kendisini fazla fazla belli etmeye başladı. Çünkü bu alyansın tasarımının tıpkısına daha önce rastlanmadı. Buradan da anlaşıldığı üzere alyans özel bir tasarım. Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun eşine vermiş olduğu hediye için olumlu yorumlar yapıldı. Özellikle de Müge Anlı’yı severek takip edenler bu hediyeyi beğendiler.

TRT 1 Dizisi Finaline Son Bir Gün Kaldı! Dizinin Finalinde Yaşanacaklar Gün Yüzüne Çıktı!
TRT 1 Dizisi Finaline Son Bir Gün Kaldı! Dizinin Finalinde Yaşanacaklar Gün Yüzüne Çıktı!

müge1

Uzun Zaman Sonra Evlendi!

Müge Anlı, yalnız kadın duruşu ile bilinen bir sunucuydu. Evliliğe sıcak bakmadığı veya hayatına birini almayı düşünmediği tahmin ediliyordu. Verdiği izlenim bu şekildeyken kendisinden beklenmedik bir şekilde evlilik hamlesi geldi. Şinasi Yüzbaşıoğlu ile mutlu bir evliliği var. 

müge2Kaynak