Çöp Adam dizisinde Peri ile Berrin arasında izleyici ikiye bölündü!


Star TV ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanmakta olan Çöp Adam dizisi başarılı hikayesi ile beğeni toplamayı sürdürüyor. Elçin Sangu ile Sedef Avcı’nın son dönemde sosyal medyada canlandırdıkları karakterler üzerinden çok konuşulması da dikkatlerden kaçmıyor.

Engin Altan Düzyatan’ın canlandırdığı Tamer karakterinin hem Peri hem de Berrin’i sevme halinden rahatsız olan izleyiciler, senariste mesaj üstüne mesaj yolluyor. Peri karakterini savunanlar da var, eleştirenler de. Ancak önemli bir gerçek var ki, birçok izleyici ailesini koruma mücadelesi veren Berrin’in yanında bulunuyor.

Berrin’in Peri karşısında üstün olmasını arzu eden birçok izleyici, sosyal medyadan senariste mesajlar gönderiyor. Tabii ki Peri karakterinin yaşadığı travma ile sağlıklı düşünememesini öne çıkartan bir izleyici grubu da tek suçlu olarak Peri’nin gösterilmesinden rahatsız.

Kocasının her yaptığını sineye çektiği eleştirileri ile Berrin’e de suç bulan dizinin sadık izleyicileri, Peri’nin yaşadığı psikolojik şiddetin de hikayede öne çıkartılması gerektiğini savunuyor.

Dizinin itici bir duruma doğru ilerlediğini düşünenler de var ve Peri ile Berrin kıyaslaması da bu iticiliği artırıyor.

Berrin karakterinin gurursuz olduğunu belirten ve bu yönde mesajlar paylaşanlar da senariste karakterin daha gururlu davranmasını istedikleri yönünde mesajlar gönderiyor.

Çöp Adam dizisi hayranları Peri ile Berrin arasında kalmış durumda.Kaynak