Sezon sonuna yaklaşan Teşkilat’ta ayrılan ayrılana! Yeni bir ayrılık iddiası ortalığı karıştırdı!

[ad_1]

TRT 1’in ikinci sezonunu tamamlamak üzere olan Teşkilat çekimleri tamamladı, yaz tatiline başladı. Bu arada diziden arka arkaya ayrılık haberleri geliyor. En son Nihat Altınkaya da diziden ayrıldığını duyurdu. Ancak bir ayrılık iddiası daha var ki o, ortalığı karıştıracak türden.

Teşkilat ikinci sezonunu da başarıyla tamamlamak üzere. Dizi bu pazar akşamı yayınlanacak 48. bölümüyle sezona veda edecek. Eylül ayında üçüncü sezonuyla ekrana gelecek olan dizi ağustos ayında yine sete çıkacak.

Vedaya hazırlanan Teşkilat dizisinde son birkaç haftada birçok oyuncu ayrıldı. En son ayrılan ise Hulki karakterini canlandıran Nihat Altınkaya oldu. Dizide herkesin kalbini kazanan Hulki, patlamada hayatını kaybediyor.

Nihat Altınkaya ile birlikte Teşkilat’tan ayrılanların sayısı dörde çıktı. Son birkaç haftada Teşkilat’tan Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu ve Tuncer Salman ayrılmıştı. Öte yandan Ezgi Şenler’in de ayrılacağı belirtiliyor. Onun da ayrılmasıyla ikinci sezon sonunda Teşkilat’tan ayrılan oyuncu sayısı beşe çıkacak.

Öte yandan bir ayrılık iddiası daha var. Bu iddiaya göre Serdar karakterini canlandıran başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul’un üçüncü sezona devam edip etmeyeceği belli değil. Çağlar Ertuğrul birinci sezonun sonunda da ayrılık iddiasıyla gündeme gelmişti. Hatta başarılı oyuncu Twitter hesabından imalı paylaşımlarda bulunmuştu. Bu paylaşımlar Teşkilat dizisi hayranlarında büyük heyecan yaratmıştı.

Birinci sezonu reytinglerde zirvede geçiren Teşkilat, ikinci sezonda Yargı’yla birlikte büyük bir tehditle karşı karşıya kalmıştı. Hatta Teşkilat son haftalarda reytinglerde birinciliği Yargı’ya kaptırmıştı. Ancak Teşkilat son yayınlanan 47. bölümünde yeniden zirveye ele geçirdi. Son yayınlanan bölümüyle yeniden reytinglerde birinci sıraya yerleşen Teşkilat, son yayınlanacak bölümüyle de Yargı’yı geride bırakırsa ikinci sezonu da zirvede bitirmiş olacak.

[ad_2]

Kaynak