Şevval Sam Yasak Elma’dan Ayrılıyor! Ender’siz Yasak Elma Olur Mu?


Fox Tv’nin fenomen dizisi Yasak Elma’da flaş ayrılık kararı! Geçen sezon ayrılmayı düşünen Şevval Sam veda ediyor! Yasak Elma dizisinin baş karakterlerinden Ender bu sezon diziye veda mı edecek?

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz, Berk Oktay ve Murat Aygen’in yer aldığı Yasak Elma dizisinde geleneksel ayrılıklar başladı!

Her sezon dizinin önemli karakterlerinin ayrıldığı Yasak Elma’da bu sefer yok olmaz denilen oldu! Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam diziden ayrılıyor! 

Fox Tv’nin 5 sezon boyunca ekranlarda orjinal bir hava estirdiği eğlenceli dizisi Yasak Elma’da flaş ayrılık! 

Bu sezon ilk olarak dizinin Çağatay’ı Berk Oktay’ın ayrılık haberi gelmişti. İkinci ayrılık haberi de geldi!

Yasak-Elma-85000-large-image-2482743f-8330-4005-8e19-5e9207ef0686

Geçen sezon dizinin fenomen karakterleri Şahika ve Hasan Ali Başkan ondan önceki sezon dizinin Kaya’sı Barış Kılıç, dizinin Halit’i Talat Bulut ve dizinin Kerim’i Gökhan Alkan ve dizinin Zehra’sı Şafak Pakdemir diziden çıkarılmış ve izleyic şok üzerine şok yaşamıştı.

Dizide geçen sezon Şevval Sam’da ayrılık kararı almış ancak yapımcı Fatih Aksoy tarafından ikna edilerek bir sezon daha devam demişti.

Yasak Elma’da yaprak dökümü başlıyor!

Gelecek sezon onayını da alan Yasak Elma’da önce Berk Oktay’ın ayrılık haberş gelmiş ve izleyenler yine tepki vermişti. Şimdi bir haber de Ender’den geldi!

Dizide Ender karakterinin pek çok fanı bulunmasına rağmen Şevval Sam’ın gelecek sezon diziye devam etmeyeceği konuşuluyor. Şu ana kadar yapımcı tarafından sadece dizinin Yıldız’ı Eda Ece ve dizinin Kumru’su Biran Damla Yılmaz’ın gelecek sezon devam edeceği açıklanmıştı. 

yasak-elma_5513

Kulislerden gelen bilgilerde Şevval Sam’ın gelecek sezon diziye veda edeceği yönünde. Şevval Sam bugün ki paylaşımında son sahnesini çektiğini paylaşmış ve Sam’a dizi ekibi çiçeklerle veda etmişti.

Seversin İlk Bölüm Reyting Sonuçları 1 Haziran 2022 Çarşamba Kaçıncı Oldu?

Seversin İlk Bölüm Reyting Sonuçları 1 Haziran 2022 Çarşamba Kaçıncı Oldu?

Sosyal medyada Ender’siz Yasak Elma olmaztagi açılarak Sam’ın dizide kalması için baskı yapılmaya başlandı. Kaynak