Aziz Kenan Öldü Mü? Ölecek Mi? Eren Hacısalihoğlu Diziden Ayrıldı Mı?


Aziz dizisinde Kenan ölecek mi? Aziz Kenan öldü mü? Show Tv’nin sezon finaline giren dizisi Aziz’de Kenan karakterine hayat veren Eren Hacısalihoğlu diziden ayrıldı mı? Eren Hacısalihoğlu diziden ayrılacak mı? Eren Hacısalihoğlu diziden neden ayrıldı?

Bir Zamanlar Çukurova Hakan Öldü Mü? İbrahim Çelikkol Diziden Neden Ayrıldı? Diziden Neden Çıktı?

Bir Zamanlar Çukurova Hakan Öldü Mü? İbrahim Çelikkol Diziden Neden Ayrıldı? Diziden Neden Çıktı?

Başrollerinde Murat Yıldırım ile Simay Barlas’ın yer aldığı Aziz bu akşam sezon finali bölümüyle ekranlara geldi.

Show Tv’nin yeni dizisi Aziz sezon finaline girdi. İlk bölümleri ile iyi oranlar elde eden dizi son zamanlar reytinglerde büyük düşüş yaşamıştı. Diziden önce senarit ayrılmış daha sonra ise Dilruba karakterine hayat veren Damla Sönmez ayrılmış ve reytingler iyice düşmüştü.

Aziz dizisi seozn finali bölümüyle ekranlara geldi. Aziz bu akşam ki bölümünde heyecan doruktaydı. Delege Pierre için Aziz’i yakalaması yüzünü güldürürken Kenan ise kendini kanıtlamak için bir savaşa girdi. 

Aziz dizisi son bölümünde Kenan bir Payidar olduğunu kanıtladı. 

61e9e555214ed80ab8ec2253

Aziz sezon finalinde Kenan gazetelere Fransız delegenin gerçek yüzünü göstermek için gazeteci kızdan kanıtları alıp ulaştırmak için yola girdi. 

Kadrosunda Simay Barlas, Murat Yıldırım, Ahmet Mümtaz Taylan, Füsun Önal, Eren Hacısalihoğlu gibi isimlerin yer aldığı Aziz sezon finali bölümünde Kenan ölecek mi?

Eren Hacısalihoğlu diziden ayrılacak mı merak edildi. Aziz dizisine hangi oyuncuların edvam edip etmeyeceği gelecek sezonda belli olacak.Kaynak