Sevmek Zamanı dizisi izleyiciyi alır götürür! Yeşilçam tadında tanıtımıyla dikkat çekti!

[ad_1]

Yaz dizilerinin tanıtımları birer birer ekrana gelmeye başladı. Sezon sonuna doğru ilerlerken kanalların yaz aylarında yayınlayacakları, çoğunlukla romantik komedi türündeki dizilerinin çekimleri de bir süre önce başlamıştı. Atv’nin Sevmek Zamanı dizisi de bunlardan birisi.

Geçtiğimiz sezonun beğeni toplayan ve sezonda da devam ederek Nisan ayında veda eden Aşk Mantık İntikam dizisinde Burcu Özberk ile kamera karşısına geçen İlhan Şen, vakit kaybetmeden bir başka romantik komedi dizisiyle ekrana gelmeye hazırlanıyor.

İlhan Şen’in partneri ise Deniz Işın olacak. Işın, ilk olarak Sefirin Kızı dizisinde büyük dikkat çekmişti. İki oyuncuyu bir araya getiren Sevmek Zamanı dizisinin ilk tanıtımını izleyenler ise Yeşilçam filmleri tadından bir dizinin gelmekte olduğu görüşünü paylaşıyor.

Tanıtımda Göksel’in “Dudaklarında Arzu” şarkısı eşliğindeki görüntüler, dizinin şimdiden ilgi çekmesini de sağlamış görünüyor.

Önce Ah Canım Hayat olarak lanse edilmişti dizinin ancak daha sonra Sevmek Zamanı olarak netleşti. Süreç Film tarafından çekilecek dizinin senaryosunu Nalan Savaş Merter yazıyor, yönetmenliğini ise Yıldız Hülya Bilban üstlenmekte.

Sevmek Zamanı dizisinin ilk tanıtımının paylaşılmasının ardından izleyicilerden de yorumlar gelmeye başladı. İkilinin uyumunu beğenen izleyiciler, tanıtımı da sevdiler. Bu yaza damga vuracak dizi aşklarından olduğunu da ekliyor kimi izleyiciler.

Çekimleri son hız devam eden dizide Firuze ve Kaan’ın aşkı konu edilmekte. Sevmek Zamadı dizisinin kadrosuna en son Serenay Aktaş da katılmıştı. Savaşçı dizisinin ardından Kalp Yarası’na konuk oyuncu olarak katılan Serenay Aktaş, Sevmek Zamanı’nda Leyla isimli bir karakteri canlandıracak.

Dizinin kadrosunda ayrıca Toprak Can Adıgüzel, Beran Soysal, Muttalip Müjdeci, Çağdaş Onur Öztürk, Nimet İyigün, Onur Gözeten, Derya Pınar Ak, Ozan Yiğit ve Zeynep Oymak rol alıyor.

Sevmek Zamanı dizisinin hangi gün yayınlanacağı henüz açıklanmadı. Dizinin yayın gününün çok yakında açıklanması bekleniyor.

[ad_2]

Kaynak