Seversin ve Gizli Saklı, çarşamba akşamının rakipleri oldu!


Yaz dizileri birer birer ekrana gelmeye başlarken yayın tarihi açıklanan yeni yapım Gizli Saklı oldu. Fox TV’de ekrana gelecek olan polisiye komedi türündeki dizi Kanal D’nin büyük ilgi gören Seversin’in rakibi olarak karşısına çıktı.

Yaz sezonunun reyting savaşının tarafları belli olmaya başladı. Çarşamba akşamının iki rakibi de ortaya çıktı. Fox TV’de ekrana gelecek olan ve başrollerini Sinem Ünsal’la Halit Özgür Sarı’nın paylaşacağı Gizli Saklı dizisinin ilk bölümünün 8 Haziran Çarşamba günü ekrana geleceği duyuruldu. Böylece Gizli Saklı’nın, başrollerini İlayda Alişan ve Burak Yörük’ün paylaştığı Seversin’in büyük rakibi olacağı ortaya çıktı.

Kanal D’de yayınlanan Seversin dizisi dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. İlayda Alişan ve Burak Yörük’ün partner olduğu dizi ilk bölümüyle herkesten çok olumlu yorumlar aldı. Çok ünlü bir dizi oyuncusu Tolga Tuna ve onun bir dizideki sıradan vatandaş partneri olan Asya’nın didişme dolu aşk hikayesini anlatan dizi hem oyunculuklarıyla hem de hikayesiyle izleyicilerin sınavından geçti.

Ancak Seversin’in önümüzdeki hafta karşısına Fox TV dizisi Gizli Saklı çıkacak. İki gizli polisin yine didişmeli aşk hikayesini anlatacak olan Gizli Saklı dizisinin en büyük silahı Halit Özgür Sarı. Kardeşlerim dizisinde canlandırdığı Kadir karakteriyle herkesin kalbini kazanan Halit Özgür Sarı, büyük bir hayran kitlesine sahip.

Yapımcılığını No: 9 Productions’ın, yönetmenliğini ve senaryosunu ise Şahin Altuğ’un üstlendiği Gizli Saklı dizisinde Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’nın nasıl bir çift olacağı şimdiden büyük merak konusu. Dizide Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’nın yanı sıra Tardu Flordun, Bülent Emrah Parlak, Şinasi Yurtsever, Ece Dizdar, Selçuk Borak, İdris Nebi Taşkan, Emrullah Çakay, Fulden Akyürek, Erşan Utku Ölmez, Hasan Elmas ve Şebnem Sönmez gibi başarılı isimler var.

Çarşamba akşamının iki büyük rakibi Seversin ve Gizli Saklı’nın reyting mücadelesinde gidişatı önümüzdeki hafta perşembe günü göreceğiz. Ancak görünen o ki Seversin, erken ekrana gelmesi sebebiyle Gizli Saklı’ya göre avantajlı konumda.Kaynak