Nefretle başlayan aşk, uyumlu çift, bolca pozitif enerji! Seversin ilk bölümüyle sınavı geçti!

[ad_1]

İlayda Alişan ve Burak Yörük’ün başrollerini paylaştığı Kanal D’nin yeni yaz dizisi Seversin dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. İzleyicinin görmek istediği her şeyi barındıran Seversin, izleyiciler tarafından tam bir romantik komedi olarak tanımladı. İzleyiciler Seversin’i çok sevdi.

2021’in ilk yaz dizisi dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. Kanal D’nin yaz dizisi Seversin nihayet dün akşam izleyiciyle buluştu. Dikkat çekici ve eğlenceli bir hikayeye sahip Seversin sosyal medyadaki yorumlara göre ilk bölümüyle sınavı başarıyla geçti.

Seversin’in dün akşamki ilk bölümünün ardından sosyal medyada yapılan yorumların neredeyse tamamı olumlu yöndeydi. İzleyici Burak Yörük ve İlayda Alişan’ın enerjisini çok severken Seversin’in tam bir yaz dizisi olduğunu belirtti.

Sosyal medyada dizi yorumları yapan Televizyoncu Adam, Seversin’in erken vizyona girmesinin büyük bir avantaj olduğuna dikkat çekti ve “#İlaydaAlişan ve #BurakYörük’ün başrolündeki #Seversin’in ilk bölümünü izledim. Fragmanlardaki beklentiyi fazlasıyla karşıladı diyebilirim. 135 dk boyunca tempo bir an olsun düşmedi. Karakterleri verimli kullanan senaryo matematiğine hastayım. Yayına erken girmesi de avantaj.” diye yazdı.

Dizi Günlüğü hesabı da Seversin’i çok sevdiğini belirterek “Bir yaz dizisi, iki uyumlu partner, olmazsa olmaz belden tutup düşme sahnesi, bolca pozitiflik. #Seversin ilk bölümüyle büyülüyor” dedi.

Deniz Tural da çok olumlu yorumunda şöyle yazdı: “Burak Yörük oldukça enerjik görünüyor karakteri beğendim. Ayrıca reyting konusuna değinilmesi, sektörün içinde bulunduğu durumu gözler önüne sermesi çok başarılı bir ayrıntı. Dizi güzel gidiyor seversin demişlerdi sevdim. #Seversin ”

Kanal D İç Yapımlar tarafından çekilen romantik komedi Seversin, 2021 yılının ilk yaz dizisi olarak karşımıza çıkacak. Dizinin başrolünde çok sevilen iki genç oyuncu İlayda Alişan ve Burak Yörük’e iki usta oyuncu Nergis Kumbasar ve Zeynep Kankonde eşlik ediyor. Dizide ayrıca Ceren Taşçı, Ozan Dağgez, Halil İbrahim Kurum, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Ceren Yıldırım, Elif Çapkın, Yağmur Gurur ve Nihayet Şahin rol alıyor.

Sürpriz bir şekilde karşılaşarak, dönüşü olmayan bir yola giren Asya ve oyuncu Tolga Tuna’nın hikayesini anlatacak olan dizinin, yönetmenliğini Serdar Gözelekli yaparken, senaryosunu ise Barış Erdoğan ve İlker Arslan kaleme alıyor.

[ad_2]

Kaynak