Sevda Erginci’yi özleyen hayranları, yeni dizisi Seni Kalbime Sakladım için hazırlanın, geliyor!


Son yılların beğeni toplayan genç oyuncularından birisi de Sevda Erginci. Karagül dizisi ile dikkatleri çektikten sonra Hayat Bazen Tatlıdır ve Ver Elini Aşk dizilerinde rol almıştı. Ardından Yasak Elma dizisinde oynadığı Zeynep karakteri ile de çok beğenildi.

Sevda Erginci, Yasak Elma’da Onur Tuna ile partnerdi ve boy farkları nedeniyle sosyal medyada da sıkça gündeme geliyordu. Oyuncu, bu duruma aldırmadan başarılı bir performans sergiledi ve dizinin 2. sezonunda Onur Tuna ile birlikte projeden ayrıldı. İzleyenleri üzen bu gelişmenin ardından bu kez oyuncu Sevgili Geçmiş dizisiyle ekranlara geldi ama bu dizi fazla uzun sürmedi.

Daha sonra Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin ilk sezonunda Turna Hatun’a hayat veren Sevda Erginci, dönem dizisinde de başarılı bir oyunculuk sergileyerek hayranlarını bir kez daha mutlu etti. Fox TV’nin bu sezon ekranlara gelen Elkızı dizisinde de oynayan Sevda Erginci, beklenen reytingleri alamayınca 13. bölümde final yapan dizi nedeniyle Şubat ayından beri ekranda değil.

Başarılı oyunculuğu ile giderek hayran kitlesini de büyüten Sevda Erginci, uzun süredir ‘ne zaman dizilere dönecek?’ sorularına da muhatap oluyor. Beklenen haber ise bir süre öne gelmişti. TRT1 için çekilen Seni Kalbime Sakladım dizisiyle dönüyor oyuncu…

Temmuz ayı içinde ekrana gelmesi beklenen dizi, bir dram projesi. Oyuncuyu drama yakıştıran hayranları, etkileyici bir hikayesi olan Seni Kalbime Sakladım için şimdiden heyecanlı. Dizinin ismi bir süre önce Civan Mert olarak anılmıştı. Ancak yakın zamanda isminin değiştirildiği ortaya çıktı.

Trajedilerle dolu bir aşk hikayesi olacağı tahminleri yapılan Seni Kalbime Sakladım’da Sevda Erginci, Ekin Mert Daymaz ile başrolde yer alıyor. İkilinin hayranları sosyal medyada onları şimdiden birbirlerine yakıştırmış durumda.

Tanıtımın yayınlanması ile birlikte oyuncuların hayranları için de heyecanlı bir süreç başladı! Çekimlerine kısa bir süre önce başlanılan dizi için Eylül sezonu beklenmeyecek. TRT yine farklı bir çizgi izleyerek sezondan önce yaz ayında diziyi ekrana getirmeyi planlıyor. Yaz dizisi gibi başlayacak olan Seni Kalbime Sakladım, reytingleri iyi gelirse sezonda da devam etme şansını bulacak.

Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz’ın partner olmaları, iki oyuncunun hayranları için de büyük sürpriz oldu. Şimdiden diziyle ilgili yapılan yorumlarda oyuncuları ‘yeni favori dizi çifti’ olarak gösterenler de dikkatleri çekiyor. Dizinin tanıtımında Ekin Mert Daymaz’ın Vale olduğu görülüyor. Sevda Erginci’nin ters bakışlarıyla aracına yürüyüp gittiği dizinin bir aşk hikayesi olduğu da tanıtımdan anlaşılmakta…

Dizide ayrıca Mehtap Bayri, Osman Alkaş, Gülseren Gürtunca, Gökçe Akyıldız, Elçin Afacan, Berke Üskiden, Ali Öner, Emre Taşkıran, Tarık Ündüz ve Derda Yasin Yanal da rol alıyor.

İşte merakla beklenen Seni Kalbime Sakladım dizisinin tanıtımı…Kaynak