Mahkum dizisi sezon finali yaptı ama İsmail Hacıoğlu yeniden sete koştu!

[ad_1]

Rol aldığı her yapımdaki oyunculuğu ile beğeni toplayan bir isim İsmail Hacıoğlu. Sezonun en çok konuşulan dizilerinden birisi olan Fox TV’nin Mahkum dizisinde de oyunculuğu ile yine konuşturdu! Hacıoğlu, dizinin performansı ile öne çıkan karakteri oldu.

Tabii bu durum İsmail Hacıoğlu’nun ne kadar başarılı bir isim olduğunu bir kez daha ortaya koymakta. Gelgitler içinde, travmatik bir kişiliğe hayat verdiği Mahkum dizisini izleyenler, her bölüm İsmail Hacıoğlu’na övgü dolu yorumlar yapıyor sosyal medyadan.

Çoğu zaman dizinin bile önüne geçen oyunculuğu ile sezon boyunca gündemde kaldı Hacıoğlu. Onur Tuna ile başrolünde yer aldığı dizi, geçtiğimiz hafta sezon finali yapmıştı. Ancak İsmail Hacıoğlu, yaz ayında pek dinlenmeye niyetli görünmüyor!

Yoğun geçen bir sezonun ardından bir başka teklifi değerlendiren İsmail Hacıoğlu, bu kez bir sinema filmi ile gündeme geldi. Mahkum dizisinin çekimleri biter bitmez 49 isimli sinema filminin çekimlerine koştu oyuncu.

Mahkum dizisiyle başarılı bir sezon geçirmişti oyuncu. Şimdi yine iddialı bir başka proje için kamera karşısına geçti. Mahkum’un çekimlerinin bitmesinden bir kaç gün sonra oyuncu yeni rolü için setteydi. Hatay’da yapılan 49 filminin çekimlerinden ilk fotoğraflar da geldi.

DAEŞ terör örgütünün Musul’u ele geçirmesi sonrasında Türkiye Musul Başkonsolosluğu’nda bulunan 49 kişinin rehin alınması olayı anlatılmakta. Yakın tarihimizde geçen bu sarsıcı olay, şimdi bir filme konu oldu. Gerçek bir olaya dayanan film, aksiyonu yüksek çekimleriyle de dikkatleri çekecek.

Filmde İsmail Hacıoğlu’nun yanı sıra Saadet Işıl Aksoy, Kerem Alışık ve Doğukan Polat ile birlikte rol almakta.

49 isimli sinema filmi gerçek bir hikayeden uyarlanması ve Türkiye’nin rehin alınma olayı sırasında arka planda neler yaptığını anlatması bakımında çok önemli bir yapım olarak görünüyor. Hakan İnan’ın yönetmen koltuğunda oturacağı filmin hikayesi 2014 yılında yaşanan acı dolu olayların yeniden hatırlanmasına neden olacak.

İ

[ad_2]

Kaynak