Seni kitapla dövdüm! Kuş Uçuşu dizisinde herkesi meraklandıran kavga sahnesinin iç yüzü ortaya çıktı!


8 bölümlük Kuş Uçuşu dizisi Netflix’te yayınlandı ve çok başarılı bir iş olarak da izleyicilerin beğenisini topladı. Birce Akalay, İbrahim Çelikkol ile Miray Daner başrollerde çok başarılı performanslara imzalarını attı. Kuş Uçuşu dizisindeki kavga sahnesinin arka planında neler yaşandığı konusu da herkesin merak ettiği bir nokta.

Lale ile Aslı karakterlerinin bu kavga sahnesinin perde arkasında neler yaşandı? Miray Daner ile Birce Akalay ikilisinin izleyicileri en çok etkilediği bu sahnesi için önemli bir hazırlık yapıldığı ortaya çıktı.

Birce Akalay ile birlikte Miray Daner, Onedio’nun youtube programına konuk oldu. İzleyicilerden birisi de çok merak ettiği bu kavga sahnesinin sahne arkasında yaşananları sordu. Miray Daner, yaptığı açıklamada sahneyi canlandırabilmek için bir ön eğitim aldıklarını belirtti.

Oyuncu, herkesin merakını süsleyen kavga sahnesinin arka planı hakkında şunları söyledi: “Biz o sahne için bir dövüş koreografisi yaptık. Önce birlikte çalışma yaptık. Bence ondan ziyade, ben Birce için de öyle olduğunu düşünüyorum, benim için de öyleydi. Sahnenin duygusunu çok önemsedik. İlk okuduğumda çok heyecanlanmıştım o sahneyi oynamak için, çok şevkliydim. Değişik zor anlar da yaşandı.”

Birce Akalay da bu kavga sahnesinden çok keyif aldığını belirtti. Oyuncu, bu sahneyi iki parçada çektiklerini ve bunun da ışık nedeniyle olduğunu belirtti.

Birce Akalay, “Duygusunu o kadar iyi oturtmuşuz ki, kaldığımız yerden devam etmiştik. Tamam koreografi olması çok önemli bir yandan ama birbirimizi çok güzel desteklediğimizi düşünüyorum. Tam bir tenis maçı gibiydi. Ben kitapla dövdüm seni. O bana bir şeyler atıyor. İki kadının içinden ne çıkabilir? Ama hiç ummayacağınız kadar bir canavar çıkıyor iki kadının içinden” diye konuştu.Kaynak