Psikopat da oynar, sıradan bir aşık da olur! Olgun Toker yine harikalar yaratıyor!


Televizyon ekranında Olgun Toker gibi oyuncular için rollere girmek hiç zor değil. Arıza dizisindeki psikopat Burak karakteri ile çok beğenilen oyuncu, benzer bir performansı Son Yaz dizisinde de ortaya koymuştu. Ayrıca Haziran ayında yayınlanan Mezarlık dizisindeki Serdar karakteri de tecrübesinin yansımasıydı.

Yer aldığı projelerde karakterin ruhuna girip de izleyicilere o kişi olduğuna ikna etme noktasında Olgun Toker’in bir farkı var. Oyuncu, rolünü o kadar sahipleniyor ki, canlandırdığı her karakteri birbirinden ayırmak hiç zor olmuyor…

Güzel Günler isimli Show TV’nin yeni aile dizisinde de Atakan karakteri ile izlemekte olduğumuz Olgun Toker, yine imzasını atmayı başardı. Hem de bunu daha ilk bölümden itibaren yaptı. Sosyal medyada oyuncunun yeni rolüyle ekrana geri dönmesi hayranlarını çok mutlu etti.

Hem de yıllardır dizilerde rol almaktan kaçınan Zeynep Çamcı ile birlikte Olgun Toker, çok iyi bir dizi çifti olarak daha ilk bölümden sahiplenildi.

Dizi hayranları Altan ile Atakan karakterlerinin büyüsüne kapıldı ve sosyal medyada onların güçlü uyumuyla ilgili birçok paylaşım yapıldı.

Altan olarak izlediğimiz Zeynep Çamcı’nın dizideki imaj değişikliği de çok konuşuluyor. Altan’ın siyah ve şık bir kıyafet ile Atakan’ın karşısına çıktığı o anlar da birçok izleyiciyi hem gülümsetti hem de mutlu etti.

Atakan karakteri Altan’ın güzelliği karşısında öyle bir dil tutulması yaşadı ki, izleyen birçok kişi belki de hayatlarında benzer sahneleri tecrübe etmiştir. İşte Olgun Toker, izleyicilere güzel bir kadın karşısında dili tutulan, ne söyleyeceğini bilemeyen ve saçmalayan bir erkeğin halini çok güzel canlandırdı.

Güzel Günler dizisinde Olgun Toker, yine imzasını atıyor ve yine her türlü karakteri birbirinden ayırt edilebilecek şekilde canlandırabileceğini bir kez daha ispatlıyor.Kaynak