Alp Navruz ve İrem Helvacıoğlu doğru seçim yaptı! Yürek Çıkmazı insanın içine işliyor!


TRT1 ekranında yayınlanmakta olan Yürek Çıkmazı dizisinin hikayesi izleyenleri o kadar çok kendisine çekiyor ki, sosyal medyada övgü dolu yorumlardan geçilmiyor. Alp Navruz ile İrem Helvacıoğlu ikilisinin hayranları da çok iyi bir proje seçtiklerini ve iyi uyumları ile de kariyerlerinde doğru adımlar atarak ilerlediklerine yönelik değerlendirmeler yapıyor.

Yürek Çıkmazı dizisinin ilk bölüm reytingleri beklendiği gibi gelmemiş olsa bile, ikinci bölümde yaşanan yükseliş ile birlikte umutlar da iyice arttı. Dizinin hikayesi akıcı ve konular açıldıkça da izleyici sayısının hızla artması bekleniyor. Salı akşamları reyting rekabetinde Yürek Çıkmazı’nı öne çıkartan şey ise gerçek bir hikayeden alıntılanmış olması ve sahnelerin de izleyicilerin yüreğine işleyecek kalitede sunulması olarak gözüküyor.

Alp Navruz ile İrem Helvacıoğlu’nun da rollerini başarıyla canlandırdıklarını izliyoruz. Halil ile Zeynep karakterlerinin uyumunu beğenen dizi hayranları, ilerleyen bölümlerle birlikte bu ikilinin favori dizi çiftlerinden birisi olabileceğini düşünüyor.

Dizi hayranlarının sosyal medya platformlarındaki yorumlarında bölümün nasıl geçtiğini anlamadıklarını, gözyaşı döktüklerini ve kendilerinin veya yakınlarının benzer durumları yaşadıklarından bahsettiklerini görebilirsiniz.

Oyunculuk performansları, konuların işlenme biçimi, sahnelerin etkileyiciliği ve bütünlük içinde baştan sona çok etkili bir hayat hikayesinin sunulmuş olması Yürek Çıkmazı dizisini öne çıkartan en önemli detaylar.

15 Kasım Salı akşamı dizinin 3. yeni bölümü yayınlanacak ve reytinglerini biraz daha artırması bekleniyor. TRT1’in hedefi Masumlar Apartmanı dizisinin kitlesini bu yapıma çekmek. Ancak hem Üç Kız Kardeş dizisinin hikayesinin çok iyi gitmesi hem de Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin tutmuş olması, TRT1’in bu hedefine engel gibi gözüküyor.Kaynak