Oktay Kaynarca, iddialı konuştuğu dizisi için işi sağlama aldı! İki dikkat çeken isim kadroda!

[ad_1]

Ekranda 6 sezon boyunca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle yer aldı Oktay Kaynarca. Hızır Çakırbeyli karakteri ile adeta özdeşleşti bu süre içerisinde. Yeni sezonda devam etmesi beklenen diziyi atv bitirme kararı aldı. Oktay Kaynarca ise bir süredir ekranlardan uzak. Ancak bu süre zarfından yapımcısı olduğu bir dizinin çalışmalarını sürdürmekte.

Bu kez kamera önünde değil arkasında olmayı seçen Oktay Kaynarca, sektörün başarılı isimlerinden Onur Tan ve Seyfi Şahin ile birlikte bir yapım şirketi kurdu. Şirketin ilk ve iddialı dizisi için hazırlıklar sürmekte. Oktay Kaynarca, aylar önce dizi için büyük bir söz söylemiş ve 2022 sezonunun lokomotifi olacak bir dizi olduğunu vurgulamıştı.

Kaynarca’nın bu denli güvendiği ve büyük iddiayla ortaya koyduğu dizi için çalışmalar sürmekte. Bir süre önce Birce Akalay ile bir yemekte buluşmuştu Kaynarca. Akalay’a dizide oynaması için teklif götürüldüğü öğrenildi. Henüz bir yanıt vermiş değil ünlü oyuncu ancak diziyle ilgili başka önemli adımlar atıldı!

Atv’de yayınlanması beklenen dizinin ismi uzun süredir merak konusuydu. Geçtiğimiz günlerde Oktay Kaynarca merakları giderdi ve dizinin adının Ben Bu Cihana Sığmazam olduğunu açıkladı.

Tarkan Karlıdağ’ın yönetmenliğini yapacağı dizinin senaryosunu, usta kalem Mahinur Ergun yazacak. Bu iki isim de çok başarılı işlere imza atmış sektörün tanınan ve beğeni toplayan isimleri. Mahinur Ergun ile birlikte Alican Yaraş ve Yusuf Alp de hikayenin oluşturulması noktasında önemli katkılar sundu.

Yaz aylarında çekimlerine başlanacak olan Ben Bu Cihana Sığmazam isimli dizinin Eylül ayında izleyicilerle buluşması bekleniyor. Dizinin adı Nesimi’nin efsane bir şiirinden alınıyor. Oktay Kaynarca’nın sürprizi bol bir karakter olan Cezayir’e hayat vereceği gündeme gelmişti. Bu arada dizinin bazı sahnelerinin Türki Cumhuriyetleri’nde çekileceği öğrenildi.

[ad_2]

Kaynak