Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun Gecenin Ucunda’nın kadrosunda dikkat çeken ayrıntı!


Yeni sezonun daha şimdiden konuşulmaya başlanan dizisi Gecenin Ucunda, izleyenlerin merakla beklediği bir yapım. Star TV’de yayınlanacak olan diziyle ilgili hazırlıklar sürüyor. Proje ilk olarak Neslihan Atagül ile anılmıştı. Başrolde yer alan Atagül, Sefirin Kızı dizisinde oynarken yaşadığı rahatsızlık nedeniyle dizinin 2. sezon başında projeden ayrılmak durumunda kalmıştı.

Uzun süredir başka bir projede yer almayan Neslihan Atagül, şimdi bol bol dinleniyor ve yeni dizisi için enerji topluyor. Oyuncunun rol alacağı Gecenin Ucunda’da kiminle partner olacağı da ayrı bir merak konusu olmuştu. TMC Film imzalı dizinin ortak yapımcısı olan eşi Kadir Doğulu, Alim Yapım ile iddialı proje için büyük bir sorumluluk almıştı.

İlerleyen günlerde bu sorumluluğun daha da katlandığı, Neslihan Atagül’ün partnerinin Kadir Doğulu olduğunun öğrenilmesiyle anlaşıldı. Dizinin diğer oyuncuları da yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Neslihan Atagül’ün dizideki annesine usta oyuncu Zuhal Olcay’ın hayat vereceği de bir süre önce belli olmuştu.

Bir başka ismin açıklanması ile birlikte, Gecenin Ucunda dizisinin 50 yıllık iki dostu bir araya getireceği de bir başka dikkat çeken durum oldu. Türk sinema ve tiyatro dünyasının iki önemli ismi olan Zuhal Olcay ile Levent Özdilek, Gecenin Ucunda dizisinde buluşuyorlar.

70’li yıllarda Ankara Devlet Konservatuarı’nda birlikte okuyan ve dönem arkadaşı olan Zuhal Olcay ile Levent Özdilek, Peride Celal’in romanından uyarlanan bu iddialı yapımda birlikte kamera karşısına geçecekler.

Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu için de nostaljik bir anlam taşıyor Gecenin Ucunda dizisi aslında. Şu anda evli olan ikili, 2014 yılında Fatih Harbiye dizisinde rol aldıktan sonra tanışmış ve daha sonra evlenmişlerdi. Aradan geçen 8 yılın ardından ilk kez bir başka dizide daha birlikte kamera karşısına geçiyorlar.

Gecenin Ucunda dizisinde Macide karakterinin kızıyla birlikte hayata tutunma mücadelesi anlatılıyor. Dizide Kadir Doğulu, zengin bir ailenin oğlu Kazım’a hayat verecek. Macide’nin babası rolünde Levent Özdilek ile Kazım’ın annesi rolünde de Zuhal Olcay yer alıyor.

 Kaynak