Necip Memili Ve Kubilay Aka “Çukur” Sonrası Yine Aynı Projede! “Annesinin Kuzusu” Filmi Konusu Nedir? Ne Zaman?

[ad_1]

Bir fenomen haline gelen Çukur dizisinde başarılı performansları ile göz dolduran Kubilay Aka ve Necip Memili yine aynı karelerde yer alacaklar…

Gözden kaçırmayın

Ah Nerede Bombası Patladı! Nil Keser Kimdir? Ah Nerede'nin Zehra'sı Nil Keser Oldu! "Torpil" Denildi!

Ah Nerede Bombası Patladı! Nil Keser Kimdir? Ah Nerede’nin Zehra’sı Nil Keser Oldu! “Torpil” Denildi!

En son Oğlum isimli Show TV dizisinde rol alan Kubilay Aka gelecek hafta 15. bölümü ile yapılacak finalin ardından yeni projesine başlayacak.

Aynı şekilde Üç Kuruş dizisinin son bölümlerine katılan Necip Memili de dizisinin finali ardından Kubilay Aka ile aynı sette bulunacak.

Daha önce Çukur dizisinde bir arada izlediğimiz Kubilay Aka ile Necip Memili ikilisi bu sefer de Umut Evirgen’in yeni film projesi Annesinin Kuzusu’nda birlikte yer alacaklar.

Heyecan uyandıran ikili, Selin Şekerci ile Kubilay Aka aynı projede buluşuyor!

Bu arada senaryosunu Feride Çiçekoğlu’nun yazdığı filmde sempatik güzel Selin Şekerci, Hatice Aslan ile Tansu Taşanlar da bulunuyor.

Oldukça güçlü bir oyuncu kadrosu bulunan Annesinin Kuzusu filmi, Umut Evirgen’in daha önce başarı kazanan filmleri düşünüldüğü için şimdiden merakla beklenmeye başlandı.

Necip Memili ile Kubilay Aka ikilisinin ise Çukur sonrası bir yıl aradan sonra aynı sette birlikte yer alacak olmaları, film heyecanını hayranları için şimdiden doruğa çıkartmış durumda.

37 Necip Memili ideas | turkish actors, çukur wallpaper, vocational high school

[ad_2]

Kaynak