Murat Yıldırım’ın başrolündeki Aziz’de kartlar yeniden dağıtılıyor! Feridun karakteriyle dizi hareketleniyor!

[ad_1]

Cuma akşamları Show TV’de ekranlara gelen dönem dizisi Aziz, başrol oyuncuları Murat Yıldırım ve Simay Barlas’ın enerjisi, oyuncuların hayranları sayesinde çetin geçen reyting mücadelesinden üst sıraları zorluyor.

Dün yayınlanan 23. bölümle ilk sezonun sonuna yaklaşan dizinin ikinci sezonunda da devam edecekmiş gibi görünüyor. Fakat dizide senaristlerin hikayeyi ileriye taşıyacak bir yön bulma çabası var. Özellikle dizinin baş karakterlerinden biri olan ve Dilruba karakterini canlandıran başarılı oyuncu Damla Sönmez’den sonra senarist Eda Tezcan’ın da ekipte olmayacağı öğrenildi.

Damla Sönmez’in ayrılık sebebiyle ilgili bir açıklama yapılmazken hayranları bu durumu oyuncuyu daha iyi ve ön planda rollerde görmek istedikleri için memnuniyetle karşılamışlardı. Eda Tezcan’ın ardından ise senarist Ali Onur Sütsataner’in önümüzdeki haftalarda hikaye farklı noktalara taşıma beklentisi dizinin sıkı takipçileri tarafından arttı.


Başarılı oyuncu Ali Rıza Kubilay, Feridun karakteri ile Aziz dizisine katıldığı yeni bölümde yeni gelişmeler yaşandı. Çeşitli oyunlarla vatan toprağını bölmeye çalışan Mösyö Pierre’in karşısında Antakya’nın kazanılması için Ankara’nın tek çare kendisini gördüğünü Aziz’e anlatan Feridun, Aziz’e beklenmedik bir teklifte bulundu.

Seçtiği yolda ölmeyi göze alması gereken Aziz, bu sefer her şeyle tek başına baş etmek zorundaydı. Son sahnede ise Aziz’in millet vekilliği adaylığından çekildiği son bölümde amcası Galip’i halk gözünde ön plana çıkaracak hamlesiyle dikkat çekerken diğer yandan da posta arabasının soyulması konusunda Mösyö Pierre’e hedef olarak gösterdi.

Önümüzdeki bölümlerde tüm gözler Aziz ve Feridun arasında yaşanacaklara kilitlenirken Feridun’un gizemli ve sırlarla dolu bir adam olduğunu Fransız kimliğiyle Mösyö Pierre tanışıklığı ortaya koydu.

[ad_2]

Kaynak