Aziz dizisinde iki büyük yenilik ile izleyicilere güçlü bir mesaj verildi!

[ad_1]

Cuma akşamları Show TV ekranında yayınlanmakta olan Aziz dizisinde önemli gelişmeler yaşanıyor. Geçen bölüm sonunda Eda Tezcan’ın senarist olarak 22. bölümden sonra yer almayacağının ortaya çıkmasının ardından birbirini takip eden yeni gelişmeler oldu.

Aziz dizisinde 29 Nisan’da yayınlanan 23. bölümde yeni senaristin hikayeyi yazmasıyla bazı değişiklikler olacağı anlaşıldı… Senarist Ali Onur Sütsataner’in önümüzdeki haftalarda hikaye noktasında farklı nüanslarla değişiklikler oluşturması beklentisi de arttı. Murat Yıldırım’ın da yeni senaristten memnun olduğu gelen bilgiler arasında.

Dizinin hikayesine yeni bir oyuncunun daha katılması, değişikliklerin devam edeceği mesajını verdi. Başarılı oyuncu Ali Rıza Kubilay, Feridun karakteri ile Aziz dizisine katıldı. Ankara’dan hükümet tarafından gizli görevle gelen Feridun, Aziz’e beklenmedik bir teklifte bulundu.

Tehlikeli bir görev ile Aziz’in karşısına çıkan Feridun, gizemli ve sırlarla dolu bir adamdır. Tüm gözler Aziz ve Feridun arasında yaşanacaklara kilitlenirken, hikayenin ilerleyen bölümlerinden Hatay’ın Türkiye’ye katılma sürecindeki mücadelenin hikayenin merkezine yerleşmesi bekleniyor.

Başrollerini Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Murat Güven Akpınar ve Fırat Tanış’ın paylaştığı Aziz’in Cuma akşamları son haftalarda düşen reytinglerinin önümüzdeki bölümlerde yeniden yükselişe geçmesi bekleniyor.

[ad_2]

Kaynak